Ev Temizliği: Cam çerçeve iç dış temizleği, kapı silimi, duvar silimi, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, avizelerin temizliği, buharlı petek temizliği, banyo temizlenmesi, buharla davlumbazın temizlenmesi ve filtrelerin yağdan arındırılması, mutfak temizliği, mutfak dolapları iç dış, fayans, parke, yüzey temizliği, balkon temizliği, 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon uygulaması.

İnşaat sonrası temizliği: Cam çerçeve, zeminlerin bant, etiket, harç boya gibi artıklardan yok edilmesi,makine ve buhar yöntemi ile temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla silir. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlı konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Parkeler nemli mopla temizlenir.

Dış Cephe Cam Temizliği: Pvc pencere ya da ahşap doğrama olsun farketmez herkez özellikle kadınlar ev ya da ofis temizliğinin de çeşitli püf noktalarının olduğu su götürmez bir gerçektir. Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile güvenli bir şekilde temizliğini yapmaktayız. Tecrübeli ve işinde profesyonel personelimizle doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile sizlere yardımcı olmak isteriz.

Evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmezleri koltuklarımız bulunduğumuz ortama renk kattığı kadar da iyi temizlenmeyen ürünler hijyen açısından bir çok zarar verir.

Koltuk yıkama: Derinlemesine koltuk yıkama yalnızca profesyonel yapılmalıdır.yıkama sonrasında döşemelik kumaşlarınıza zarar gelebilceği gibi yıkama sonrasında koltukların tam olarak kurulmaması hem insan sağlığı hem de kumaş lifleri için olumsuz sonuçlara yol açar. Kuruma süresi döşemenin türüne ve durumuna bağlı olarak farklılık gösterebildiğinden koltuk yıkama ve kurutma işlemi profesyonellik gerektirir. Bizde bu işlemleri tam anlamıyla profesyonel ekip çalışmamızla yapmaktayız.

Halıfleks yıkama: Zaman içinde kirlenen ve bir türlü ilk günkü haline döndüremediğimiz halılarımızn temizliği konusunda aslında doğru bilinen birçok yanlış var. Bu konu hakkında bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakıp doğru yöntemlerle pırıl pırıl halılara sahip olmak için hemen bize ulaşın. Şirketimiz halılarınızı hijyenik bir şekilde makinalarla aletlerle halıfleks yıkama yapmaktadır.

h-temizlik-detaylari-istanbul

Cami gibi kutsal alanlar ve diğer tüm ibadethaneler ortak amaç için yapılmış olup yoğun bir insan trafiğine maruz kalan platformlardır. Cami temizliği ev iş yeri gibi daha az insan gelen alanlardan çok daha önemli olmakla birlikte bakımına temizliğine daha çok önem gösterilmesi gereken alanlardandır.

Dinimizde de olduğu gibi temizliğin önemi oldukça büyüktür. Camiler ibadet edilen mekânlar olduğu için kir,kötü kotu pislik olmamalıdır. Zira melekler temizliğe ve güzel kokuya gelirler.
Standart temizlik malzemeleri ile gerçek amaca tam anlamıyla ne yazık ki ulaşılmamaktadır. Bizde Işıltı Temizlik olarak profesyonel kadromuzla sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılamış olmaktayız.
Cami temizliği: kuru vakum(tozların elimine edilmesi için),ıslak vakum,avize temizliği,mozaiklerin temizliği,duvarların kapıların silimi gibi hizmetlerdir.