Temizlik Detayları: Ev temizliği; cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, duvar silimi, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, avizelerin temizliği, buharlı petek temizliği. Banyo temizlenmesi, buharla davlumbazın temizlenmesi ve filtrelerin yağdan arındırılması. Mutfak temizliği, mutfak dolapları iç dış, fayans, parke, yüzey temizliği, balkon temizliği. 7 adımda wclerin temizliği ve dezenfeksiyon uygulaması. İnşaat sonrası temizliği; cam çerçeve, zeminlerin bant, etiket, harç boya gibi artıklardan yok edilmesi, makine ve buhar yöntemi ile temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mop bezi ile silinir. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Parkeler nemli mop bezleri ile temizlenir.

Dış Cephe Cam Temizliği; Pvc pencere ya da ahşap doğrama olsun fark etmez herkes özellikle kadınlar ev ya da ofis temizliğinin de çeşitli püf noktalarının olduğu su götürmez bir gerçektir. Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile güvenli bir şekilde temizliğini yapmaktayız. Tecrübeli ve işinde profesyonel personelimizle doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile sizlere yardımcı olmak isteriz. Evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmezleri koltuklarımız bulunduğumuz ortama renk kattığı kadar da iyi temizlenmeyen ürünler hijyen açısından bir çok zarar verir.

Koltuk yıkama: Derinlemesine koltuk yıkama yalnızca profesyonel yapılmalıdır. Yıkama sonrasında döşemelik kumaşlarınıza zarar gelebileceğinden bazı hususlara dikkat edilmelidir. Koltukların tam olarak kurulmaması insan sağlığı hem de kumaş lifleri için olumsuz sonuçlara yol açar. Kuruma süresi döşemenin türüne ve durumuna bağlı olarak farklılık gösterebildiğinden koltuk yıkama ve kurutma işlemi profesyonellik gerektirir. Bizde bu işlemleri tam anlamıyla profesyonel ekip çalışmamızla yapmaktayız.

Halıfleks yıkama: Zaman içinde kirlenen ve bir türlü ilk günkü haline döndüremediğimiz halılarımızın temizliği konusunda aslında doğru bilinen birçok yanlış var. Bu konu hakkında bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakıp doğru yöntemlerle pırıl pırıl halılara sahip olmak için hemen bize ulaşın. Şirketimiz halılarınızı hijyenik bir şekilde makinalarla aletlerle halıfleks yıkama yapmaktadır.

h-temizlik-detaylari-istanbul

Cami temizliği; kuru vakum (tozların elimine edilmesi için), ıslak vakum, avize temizliği, mozaiklerin temizliği, duvarların kapıların silimi gibi hizmetlerdir. Cami gibi kutsal alanlar ve diğer tüm ibadethaneler ortak amaç için yapılmış olup yoğun bir insan trafiğine maruz kalan alanlardır. Cami temizliği ev iş yeri gibi daha az insan gelen alanlardan çok daha önemli olmakla birlikte bakımına temizliğine daha çok önem gösterilmesi gereken sınıftadır.

Doğru Temizlik; Standart temizlik malzemeleri ile gerçek amaca tam anlamıyla ne yazık ki ulaşılmamaktadır. Bizde Işıltı Temizlik olarak profesyonel kadromuzla sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılamış olmaktayız.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi