Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği personellerimiz ile her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin asansör ve vinç ile temizliği yapılmaktadır.
Camcı Personellerimiz ile En Yüksekler Bile IŞIL IŞIL!
Her türlü dış cephe cam temizliği hizmeti de yapan temizlik firması öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Işıltı cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silimi, dış cephe temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Camcı personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir. Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun yıllardan beri görev yaparak hayli tecrübe kazanmıştır. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir kişileri, gerekli çalışma bilgisini camcı belgeleriyle beraber tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

Cam Temizlik Şirketleri niçin gerekli?

Özellikle ülkemizde yeni yapılan binaların farklı dış dekor ve kaplamaları göz alıcı güzelliktedir. Fakat dış mimariye ne kadar özenilirse özenilsin sonrasında profesyonel bir cam temizliği şirketi tarafından silinmez ise zarar görebilir. Bazı binaların zamana karşı yıpranmasının yanı sıra yanlış uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompositler asitik kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayı yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabiliyor. Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. O zaman cephelerimize iyi bakmamız lazım. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor. Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha da kendini gösteriyor. Dış cephe cam temizlik şirketini bir defa oturttuktan sonra çok fazla firma değiştirmeyeceğinize eminiz.

Dış Cephe Cam Temizlik Fiyatları:

Dış cephelerinizin ve cephe cam temizlik hizmetleriniz için tek seferlik cam silimi maliyeti düşük olduğu düşünülse de asıl olan uzun vadede cam temizlik teklifi alıp sabit bir cam temizliği şirketi ile çalışmaktır. Ev ve ofislerde tek personel ile yapılan cam temizlikleri yanı sıra cam temizlik çoklu ekiplerine kadrolarımız, işin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Vinç dahil cam temizliği günlük fiyatlarımız 1500.00 TL+ KDV’den başlayıp cephe sayısı ve kirlilik durumuna göre değişmektedir. İstanbul içi cam temizlik fiyatlarımız tüm semtler için aynıdır.

Cam Temizlik Firmaları kapsamında verilen teklif ve bazı uygulamalar;

Ofis camı temizlik, Ev camı temizlik, Okul camı temizliği, Mağaza camı temizlik, Otel camı temizlik, Şirketlerin cam temizliği, Vitrin camı temizlik, İş yeri cam temizlik, İş hanı cam temizliği

Işıltı Cam Temizlik Firması, sayısız abonelikleri ile tüm İstanbul ve Türkiye geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli ev ofis temizlik programları ile sektörde ağırlığını daimi olarak hissettirmektedir.