Temizlik Buharsız Olmaz

Buharlı Temizlik kimyasalın kullanılmadığı doğal temizlik yöntemidir. Buharın püskürtme gücünü kullanarak temizlik yapıldığı için insan sağlığı ve doğaya uygun koşullar altında temizlik gerçekleştirilmiş olur. Buharlı ofis temizliği, buharlı ev temizliği gibi alanlarda hijyen ve temizleme olanakları açısından insan sağlığını ve doğamızı etkilemeyecek şekilde yapılan temizleme yöntemidir. Bu yöntem sağlık açısından bir sorun teşkil etmediği gibi doğayada zararı yoktur. Tercih konusunda önde gelen temizlik yöntemidir. Buharlı temizlik yönteminde yapılacak temizleme yüzeyinin ısı ve neme karşı duyarlı, dayanıklı olması gerekmektedir. Kimyasalın verdiği zararı vermeyip, kimyasal atık oluşturmamaktadır.

buhar-dezenfektan

Buhar Makinesi Kullanırken Dikkat

Daha bir çok yerde ve aksamda olumlu sonuç veren buhar makinesi bilinçli ellerde kullanılmaz ise ortamı daha çok kirletebilir ve mitelerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu konuda ehil temizlik şirketlerinden danışmanlık alabilirsiniz.

 

 

Buharlı Temizliğin Etkileri

Buhar temizliğinden sonra ortam daha ferah ve rahat nefes alınabilir hale gelmektedir. Buhar etkisi ile el ile ulaşılamayan noktalara rahatça ulaşılabilir. Zamandan tasarruf sağlar. Doğru yüzey ve doğru aparatlar ile kullanıldığında diğer temizleme makinelerine ihtiyaç kalmaz. İlk günkü canlılığına kavuşur . Buharlı Temizlik Şirketleri, tüm buhar jeneratör ve makinelerini yanlarında getirmekle kalmaz, bu cihazların nerede nasıl kullanılacağını belirleyerek çalışma yapar.

 

Buharlı Hangi Yüzeylere Uygulanır ?

Ev veya ofisimizde ki hşap dolaplar , ahşap mobilyalara uygulanmamaktadır. Yüzeyin cinsine göre buhar püskürtme mesafesi ve barı iyi ayarlanmalıdır. Derz arası, fayans, çerçeve araları, çelik ızgaralar, duşa kabinler gibi hijyene ihtiyaç duyulan yüzeyler. Fayans, derz arası, çelik ızgaralar, çerçeve araları, duşa kabinler gibi hijyene ihtiyaç duyulan yüzeyler. Petek içleri gibi ulaşılması zor olan yüzeyler rahatlıkla temizlenir.

 

Buharlı Temizlik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Buharlı temizlik aparatları ev, ofis gibi temizleme yapılacak işleve göre takılır. Yüzeyin türü ve cinsine göre yapılacak işlemde mesafe ve bar iyi ayarlanmalıdır. Yüzeyin cinsi her ne kadar uygun olursa olsun nemi etrafa sıçratmamak gerekmektedir. Gerekli önlemler alınmalıdır. Ev veya ofis temizliği yaparken suyu duvarlara ve elektrikli ortamlara sıçratmamak önemlidir. Buharlı temizlik için kullanılan buhar makineleri yüzeyde çok fazla etkili olup zamandan tasarruf için birebirdir. Yanlış kullanıldığında da tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden Buharlı Temizlik Hizmeti alacağınız Temizlik Şirketleri, profesyonel anlamda bu işi yapma iş bilirliğine sahip olmalıdır.

Genel olarak karşılaşılan en büyük sorun evlerde buhar makinesi kullanamamaktır. Kadınlarımızın en sevdiği temizlik ve hijyen makinelerinden sayılan buhar makinesini sevmeyen kişi varmıdır? Fazla kimyasala dayanmak istemeyen kişilerin tercihi buhardır. Buharın yağ sökücü özelliğinden dolayı mutfaklarda tercih sebebidir. Banyo, klozet, musluklar için idealdir. Pencere ve panjurların kirlerinin çıkarılmasında buhar kullanılır.

Buharlı temizlik rezervasyon WhatsApp 0532 6449912