Gemi ve Yat Temizliği;

Gemi ve Yat Temizliği; eğitilmiş yat temizlik personelleri ve uzman kadroları ile gemi temizliği ve yat temizliğinde çığır açmıştır. Modern donanımları, yeni teknolojik sistemleri, bilinçli hijyen anlayışı olan kadrolar ile birleştirerek hem görselliğe, hem de işleve önem vermiştir.

Tüm Türkiye geneli gemi ve yat temizlik hizmeti profesyonel temizlik servislerimiz tarafından verilir.

Işıltı Temizlik Şirketi olarak her türlü iş kanunu yasaları, iş bilirlik, hizmette uzmanlaşma, kalite sertifikalarımız ile hizmet alıcıya 10 dakika gibi bir sürede yanıt verebilmekteyiz. Temizlik personellerinin hepsi yat temizliği yapamamaktadır. Hassas bünyeli kişiler deniz üzerindeki yat ve gemilerde temizlik işi yaparken oldukça zorlanmaktadır. Deneyimli temizlik firmamız yat ve gemilerde çalışan personellerini ayrı tutmaktadır.

yat-gemi-temizlik-sirketleri-istanbul

Gemi ve Yat temizliği hizmetleri, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Işıltı Temizlik Firması gemi ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda Işıltı Temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur. Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile gemi temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde veren Işıltı Temizlik, gemi ve yatlarınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

Yapılan hizmetlerin bazıları; yat halısı yıkama, yat koltuğu yıkama, yat perde silimi, yat buharlı temizliği, yat vakumlu temizlik

Hizmet verilen noktalardan bazıları; Ataköy Marina, Yeşilyurt, Tuzla, Kuruçeşme, Bodrum, Antalya, İzmir vs…

Referans: Kuruçeşme Den Den Yatları