İstanbul Ofis Temizliği Şirketi

1997’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti işleyiştedir. İçerik olarak dış cephe cam temizlik hizmeti, koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, ofis dezenfeksiyonu gibi işlemler mevcuttur. Işıltı Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizliği hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasına da dikkat etmektedir. Işıltı Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder.

Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları
Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları
Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları

Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven

Işıltı Ofis Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır.

Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları; buharlı ofis temizliği,  ofis halısı yıkama, ofis koltuk temizliği, ofis cam temizliği, ofis dış cephe temizliği, ofis zemin temizliği, inşaat sonu ofis temizliği,  mermer cila, ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Işıl Işıl Tertemiz Ofisler

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır.  Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamalarında çeşit fazlalığı rahatlatıcıdır. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Akşam Ofis Temizliği; Parttime Ofis temizliği adı altında hafta içi 4 gün hafta sonu 1 yarım gün zamanlaması ile çalışılır. Hafta sonu Ofis Temizliği; Parttime temizlik hizmetine ilave olarak yada özgün hafta sonu temizliklerindeki kaliteyi öne çıkaran ana hizmet uygulamasıdır. Aylık Ofis Temizliği; Firmaların ve her türlü ofislerin ayda bir yapılması gereken aydınlatma temizlikleri, duvar yüzey temizlikleri, masa altı, örümceklerin alınması gibi bir yığın detaylı temizlik programını içerir.

Genel Ofis Temizlik Programları

Ayda bir defa cam temizliği. Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün). Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün). Ek ofis personeli. Gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir.. Ofis Sunum personeli, gün içi çay ve temizlik işlerini yürüten kişidir.

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgelerine ve  geçmiş referanslarına dikkat edilir. Uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenir. Işıltı ofis temizliği olarak geçmişten bugüne yerleşen başlıca imajımız dip köşe derinlemesine ofis temizliğidir. Bu nedenle hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gerçekten çok hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 25 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli formülüne sahiplik Işıltı yöneticilerine başka bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Işıltı İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş ofis içi temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli ofis temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir. Eşyalı Ofis Temizliği | Işıltı Temizlik (isiltitemizlik.com.tr)

dezenfektan temizlik firmasi

Ofis Dezenfeksiyonu

  1. Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs)
  2. Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
  3. Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
  4. Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofis temizlik şirketi; firmamız nitelikli ofis şirket temizliği işini standarda almıştır. Ofis içi bakteri imha uygulamaları, ozon ile koku giderme uygulamaları işin içindedir. Rutubet ve nemi önleme uygulamaları, ofis zeminlerini iyileştirme hizmetleri gibi bir yığın hizmet ilave edilmektedir. Yaklaşık 25 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam eden şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarımızı istemeyi unutmayınız.

Ofis Temizlik Fiyatları için: 0212 222 11 50   WhatsApp: 0532 644 99 12