Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları
Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları
Ofis Temizliği Şirketi | Ofis Temizliği | Ofis Temizlik Firmaları

Ofis Temizliği; 1997’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti işleyiştedir. Işıltı Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizliği hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasına da dikkat etmektedir. Ofis Temizliği uzman personellerimiz ile ofisleriniz pırıl pırıl olsun.

Ofis Temizliği Şirketi; hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. Ofis Temizliği Şirketi ile işyeri temizlik ve dizaynı. Rutin dizayn yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının mutluluğu artar.

Işıltı Ofis Temizliği olarak geçmişten bugüne dip köşe ofis temizliği yapıyoruz. Hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahibiz. Ofis temizliği gerçekten çok hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 30 yıldan fazladır işimizin başındayız. Türkiye’de bir ilk. Aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli formülü. Biz Işıltı yöneticileri olarak bu hazza sahip olmak onur verici.Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven; Işıltı Ofis Temizliği olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyoruz.

Temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Rezidans ofisler daha kullanılabilir ve  daha teknolojik. Aynı zamanda daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı önde tutulacak şekilde tüm akıllı teknolojilere yer verilir. Rahat çalışılacak şekilde dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır.

Işıltı İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş ofis içi temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli ofis temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir. İstanbul’da şirketlere yönelik mesai sonrası parttime hizmet uygulamaları. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmaktadır. Bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Işıl Işıl OfislerOfis temizliği ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş ve kimyasallar gibi farklılıklar vardır.  Özellikle bürolarda evrak odası ve depo gibi farklı özellik içeren birimler. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. İçerik olarak dış cephe cam temizlik hizmeti, koltuk yıkama. Ofis halıfleks yıkama, ilaçlama ve ofis dezenfeksiyonu gibi işlemler mevcuttur.  Işıltı Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir. Temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder. Işıl Işıl Ofisler için.

Genel Ofis Temizlik Programları; Ayda bir defa cam temizliği. Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün). Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün). Ek ofis personeli. Gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir. Ofis Sunum personeli, gün içi çay ve temizlik işlerini yürüten kişidir. Ofis Temizlik Şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların geçmiş referanslarına dikkat edilir.

Akşam Ofis Temizliği; Parttime Ofis temizliği adı altında hafta içi 4 gün. Hafta sonu yarım günlük zamanlama ile çalışılır. Hafta sonu Ofis Temizliği. Parttime Ofis  temizlik hizmeti, kaliteyi öne çıkaran ana hizmet uygulamasıdır. 7 adım Ofis Temizlik Kuralları yasası uygulanır. Akşam Ofis Temizliği.

Aylık ve Haftalık Ofis Temizliği; Firmaların ayda bir yapılması gereken aydınlatma temizlikleri. Duvar yüzey temizlikleri için özel mop aparatları kullanıyoruz. Masa altı ve örümceklerin alınması gibi bir yığın detaylı temizlik programlarımız. Haftada bir uyguladığımız komple genel dizayn temizliklerimiz.

Ofis Dezenfeksiyonu; buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs). Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu). Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs). Dezenfektanlı Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde).

Ofis Temizlik İhtiyaçları; buharlı ofis temizliği. Ofis halısı yıkama ve ofis koltuk vakumlama. Ofis dış cephe cam silimi vasıflı camcılarımız ile yapılır. Ofis zemin temizliğinde kullanılan cihazlar etrafa zarar vermez. İnşaat sonu ofis temizliği  yanı sıra mermer cila hizmeti. Ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila yapımı. Ofis mobilyasının toz alımları. Hafta sonu komple genel temizliği. Ofislerin akşam parttime temizlik programları. Hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar  ile sizlere tertemiz ofisler sunuyoruz.

Ofis Temizliği İletişim; firmamız nitelikli ofis temizliğini standarda almıştır. Ofis içi bakteri imha uygulamaları. Ozon ile koku giderme sistemleri işin içindedir. Rutubet ve nemi önleme uygulamaları. Ofis zeminlerini iyileştirme hizmetleri gibi bir yığın hizmet ilave edilmektedir. Yaklaşık 30 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam etmektedir. Şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarını istemeyi unutmayınız. Ofis Temizliği İletişim  Ofis Temizlik Fiyatları için: 0212 2221150   WhatsApp: 0532 6449912

dezenfektan temizlik firmasi