Yerinde halıfleks yıkama konusunda İstanbul genelinde Işıltı Temizlik,  ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan duvara halıflekslerin ve kaldırılması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde Halı Yıkama iki şekilde yapılmaktadır:

Birinci yöntem: 40 kg’lık pet tutucular ile halıfleks üzerinde köpük oluşturarak dolaşıldıktan sonra lekelerin çözünmesi sağlanır. Ardından vakum makinası ile duru su verilerek aynı anda halıya nüfuz eden kirler köpürtülerek çekilir, 3-4 saat kadar bir süre kurumaya bırakılır. m2 için güncel fiyat alınız.

İkinci yöntem olan sade vakumlu yöntem: Bu yöntem fırçalama makinesi olmaksızın genelde sadece toz olan halılar için uygulanır. Sadece ilaçlı veya ilaçsız su uygulanarak yapılmaktadır. m2 için güncel fiyat alınız.

Üçüncü yöntem olan kuru köpük yöntemi: Otel gibi düzenli temizlik isteyen mekanlar için idealdir. Diğer yıkama çeşitlerine göre daha yüzeysel olup halıya köpük jeneratörü ile köpük verilir, kirlerin yumuşaması sağlanırken bir taraftan vakumlanır. Özellikle alttan kablo, ısıtma vs. geçen zeminlerde tercih edilir.

Yerinde Halı Yıkama Firması Genel Şartları:  

– Duvardan duvara halı yıkama hizmetleri için en az 30 m2 halı olmalıdır.
– Halı yıkanacak zemindeki eşyalar temizlik öncesinde toparlanmalı ve yıkama için uygun zemin oluşturulmalıdır.
– Ödeme iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır.
– Her türlü leke için %100 garanti verilememektedir. Özellikle kan lekeleri içerisinde bulunan yüksek orandaki demir sebebiyle kuruduktan sonra yüzeyden arındırılması zor olabilmektedir. Lekenin türü için lütfen bilgi alınız.
– Hizmet verdiğimiz alanlar: Ev, ofis, otel, restoran, yurt, sinema salonu, cami vb. her türlü alanda referanslı halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama; yerinde halıfleks temizliği yaptırmak için bizi Whats App 05326449912 telefonumuzdan arayabilirsiniz.