Fabrika temizliği, faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde fazla kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik göstermektedir.

Fabrika Temizlik Hizmetleri

Fabrika temizlik hizmetimiz :Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

Üretim Bantı Temizliği
Işıltı Temizlik makinelerinizi ve üretim hatlarınızı sadece temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakımını da yaparak ilk günkü görünüşüne kavuşturur. Dolayısıyla ileride çok daha fazla hasara ve maliyete neden olacak olan bir arızanın önceden önüne geçilmiş olur.

Tozun ve Pisliğin Üretilen Ürünü Etkilemesi Engellenir
Makinenin temizliği ve verimliliği ürettiğiniz ürüne de yansıyacak ve kalitesini artıracaktır.

Kir Tabakasının Örtmüş Olduğu Olası Bir Arıza Ortaya Çıkar
Zaman İçerisinde makinenin parçaları kirden ve pasdan görünmez hale gelir. Temizlikten sonra ilk günkü görünümüne kavuşan bir cihazda oluşabilecek arızaların tespitide kolay olacaktır.

Daha Estetik ve Temiz Bir Görünüm Sağlar
Temiz bir ortam insanlarda psikolojik olarak bir rahatlama sağlayacaktır. Bu sebeple sadece makinelerin değil aynı zamanda çalışanların da verimliliği artacaktır!

Makina Temizliği;

Makinelerin Verimliliği ve Ömrü Artar
Arızaların zamanında tesipiti ve hatta önlenişi dolaylı olarak makinenizin ömrünü uzatıp verimliliğini artıracaktır.

Çalışılan Ortamını İnsan Sağlığına Elverişli Hale Getirir
İnsan sağlığı, asla vazgeçilemiyecek bir kavramdır. Çalışma ortamı ise insanların sağlığını doğrudan etkiler. Dolayısıyla endüstriyel temizliğin sağlamış olduğu temiz çevre, ruh ve beden sağlığı açısından da son derece önemlidir. Sağlıklı insan, iş ve özel hayatında başarılı olan insandır.