Diğer Temizlik;

İnşaat Temizliği; İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında her alanda temizlik yapılmaktadır. İnce ve detaylı olarak hijyen hizmetlerini uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla karşılıyoruz.
Ortam iyileştirmek amacıyla vermiş olduğumuz temizlik alanlarının en önemlilerinden biridir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle tadilat temizliği esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Banka temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği önemlidir. Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir. Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara Işıltı Temizlik Şirketi Güvencesiyle temizlik hizmeti verilmektedir.

Dershane Temizliği

Dershane Temizliği: Dershane, Okul, Özel okul, Kolej ve Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla bu dershane temizliği işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır, lütfen uygun fiyatlarımızı tüm okul ve eğitim kurumları temizlik işleri için bizimle irtibat kurarak öğreniniz.

Havuz temizliği

Havuz temizliği havuzlarınızın temizliğinden ziyade hijyen şartları oluşturularak tamamlanır. Sizlerin öncelikle sağlınızı düşünerek Havuz temizliğinizi yapmaktayız. Havuz temizliği sadece sudaki veya havuzunuzda görünene kirleri arındırmak değil aynı zamanda görünmeyen ve sağlığınızı birebir etkileyen hijyenik olmayan koşulları ortadan kaldırmaktır. Havuzunuzun büyüklüğü veya küçüklüğü önemli değil önemli olan havuzunun temiz ve hijyen açısından yeterli olmasıdır. Bu şartlara sahip değilse bizi arayıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mağaza temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği, rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz. Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.

Otel Temizliği

Otel Temizliği; konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Fakat hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Firmamız otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

Stand temizliği

İstanbul bölgesinde bulunan Tüyap, CNR, YAPI Fuarı, Bilişim Fuarı ve Organizasyon Firmaları’nın Düzenlediği Tüm Fuarlarda stand temizliği hizmeti vermektedir.