istanbul-temizlik-sirketi

Kurumsal Temizlik Şirketi

Hizmette Kalite ve Güven İlkesi

Kurumsal Temizlik Şirketi; yaşam alanlarımızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda, her kesin ve her kesimin her an ihtiyacı olan en temizi sağlamak, temizliği her noktaya uygulamak amacıyla Işıltı Temizlik Şirketleri

Köklü Yönetim Güçlü Kadro

Tamamı yetişmiş ve sertifikalı Temizlik Hizmetinde uzman kadro, işine sonuç odaklı hizmet anlayışı, temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler. İstanbul ve çevre illerinde bir telefon kadar yakınınızda.

Doğru Ekipman & Kimyasallar

Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı fark etmeniz için bir telefonunuz yeterli.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Işıltı Temizlik Firması kurulduğu çeyrek asırdan bu yana, ruh ve beden sağlığı için olmazsa olmazlardan olan hijyenik ortamları sağlamaya yönelik çalışmalar ile, temizliğin her dalında üstün gelişimler sergilemiş ve özellikle İstanbul başta olmak üzere temizlik firmalarına istikamet veren bir otorite olmayı başarmıştır. Bu başarımızı şüphesiz bizi yalnız bırakmayan tüm değerli müşterilerimize borçluyuz. Bizi mesleki hayatımızda yalnız bırakmayan kurumsal ve ferdi müşterilerimize müteşekkiriz.

  • Işıltı Temizlik Şirketinin kararlı ve istikrarlı yönetim kadrosu ile 25 yılı geride bıraktık, hep başarı hep ileri giderek.
  • Yetişmiş ve sertifikalı uzman personeller ile binlerce kurumsal ve ferdi müşterimize hizmet verdik.
  • Tamamı son teknolojik makina parkuru ile rakiplerimize fark atarak dünya teknolojilerini sektöre kazandırdık.
  • Yüzeye ve ürüne göre doğru tespit edilmiş kimyasalları, doğru ellerde uygulatarak müşteri memnuniyetinde zirveye çıktık.
  • Uzmanı tarafından uygulanan işlemler neticesinde sürekli portföyümüzü genişlettik.
  • Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
  • Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık.
  • Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.
Işıltı temizlik yönetim kadrosu

Modern ve Güçlü Ekipmanlar

Kurumsal Temizlik; temizlik anlayışımızı şüphesiz ki, kar odaklı değil gelişim odaklı olarak büyümeyi tercih etmeye borçluyuz, işimizden kazancımızı işimize tekrar entegre ederek, her yeni çıkan profesyonel ekipmanı bünyemize katarak temizlik şirketimizin büyüme ivmesine hız verdik ve hem temizlik sektöründe zirveye çıktık ve hem de müşterilerimiz içerisinde tercih edilen bir kurumsal firma olmayı başardık.