Mermer Cilalama

Mermer cilalama; Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır. Mermer Cilalama işlemi yılların verdiği deneyimle profesyonel elemanlarımız tarafından yapılır.

Kristalize cilalama; cilalama yapılacak zemin makine yardımı ile iyice temizlenir ve durulanır. Yıkanmış zeminin iyice kurutulması sağlanır. Yüksek devirli cila makinesinin altına çelik ped takılıp kristalize cila bir sprey yardımı ile ince ince püskürtülürek cilanın zemine nüfuzu sağlanır. Zeminin parlamasına göre kat uygulaması ayarlanır. Kullanılan cilaların parlaklığı kadar kaydırmazlığı da önemlidir.

Polimerize cilalamazemin makine ile temizlenir ve kurutulur. Polimer cila mop ile atılır. Kuruduktan sonra tekrar kat atılarak parlaklık yükseltilir. Polimer cila parlaklık kadar zeminin bakımını ve korunmasını sağlar. Şeffaf solüsyonu sayesinde zeminin görsel ve doğal yapısını bozmaz, çizik oluşumuna karşı duvar görevi görür.

Zemin Cilalama; Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Mermer Cilalama yaptırmak istiyorsanız instagram sayfamızda ki görsellere bakabilirsiniz.