Ofis Dezenfeksiyonu; domuz gribi başta olmak üzere çağımızda bir çok salgın hastalıkları oluşturan etmenlerin başında ofis kirliliği, çevre kirliliği, okullarımızın ve evlerimizin kirliliği yer almaktadır. Işıltı Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması  olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Ev dezenfeksiyonu; hastahanelerden yakınlarınızın eve dönüşünde evinizin mutlaka dezenfekte edilmiş olması gerekmektedir. Hassas ve allerjik bünyeli kişilerin ortam havalandırması ve temizliği sürekli olmalı, ev, ofis, okul ve iş yerleri dezenfekte yapılmalıdır. Bu hizmetleri periyodik olarak almanız temizliğin kalitesi ve ekonomikliği yönünden avantajınıza olacaktır. Her türlü ortamda meydana gelebilecek Haşere, Fare ilaçlamaları sonrası yada hijyen gerektiren durumlarda dezenfeksiyon uygulanır. Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz WHO (Dünya Sağlık Örgütü) standartlarına yönetmeliğine uygun olup 23 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir. Ev ortamında, özellikle mutfak zeminlerine dökülen gıdalardan dolayı haşerelere davetiye çıkarılmaktadır. Bu durum çocuklarımız başta olmak üzere tüm aile bireylerinin sağlığını tehdit etmektedir. Çocuklar yapı itibari ile astım allerjik rahatsızlıklara daha yatkın olup gerekli ortam iyileştirmesi yapılmadığı takdirde küçük yaşlarda kalıcı sağlık bozuklukları ile tanışabilirler.

Temizlikte sadece su ve kimyasal kullanımı kir ve mikropları ortadan kaldırmaya yetmediği gibi bazı durumlarda bu kir ve mikroplar ortama yayılabilir. Dezenfeksiyonlu temizlik, ev, ofis ve iş yerleri kapsamında aynı gibi görülse de yüzey farklılığı açısından uygulamada bazı farklar vardır. Bununla beraber banyo hijyeni, kapı kolları, mutfak tezgahı gibi yüzeyler aynı şekilde dezenfekte edilir.

Dezenfektan Firması; ev ve ofis hijyeninde kullanılan bazı gereçler; yüksek basınçlı buhar makinesi, ozon makinesi, vakum, dezenfektan spreyler.

temizlik şirketleri