Koltuk Yıkama Kampanyalarımız

Koltuk Yıkama Şirketi, evlerde, ofislerde veya diğer mekanlarda bulunan koltukların temizlenmesini ve hijyenik bir şekilde yenilenmesini sağlayan hizmetlerdir. Koltuklar, zamanla kirlenebilir, lekelenebilir ve kötü kokular oluşturabilir. Bu nedenle periyodik olarak Koltuk Yıkama Şirketi çağrılmalıdır.
Koltuk Yıkama; genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir
Koltuk yıkama şirketleri genellikle şu hizmetleri sunar:
  1. Kumaş türüne ve leke durumuna uygun temizlik yöntemleri uygulama
  2. Koltukların vakumlanması
  3. Leke çıkarılması ve koku giderme işlemleri
  4. Koltukların derinlemesine temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi
  5. Koltukların kurutulması ve yeniden düzenlenmesi
Profesyonel koltuk yıkama hizmetleri, özel ekipmanlar ve temizlik malzemeleri kullanarak koltukların derinlemesine temizlenmesini sağlar. Koltuk yıkama işlemi, koltuğun kumaşına ve durumuna uygun şekilde yapılmalıdır. Eğer koltuklarınızın temizlenmesi gerekiyorsa, güvenilir bir koltuk yıkama şirketi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve koltuklarınızı temizletmek için randevu alabilirsiniz. Temiz ve hijyenik koltuklar, yaşam alanınızın daha sağlıklı ve estetik görünmesini sağlar.

Işıltı Temizlik şirketi koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama şirketi makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Koltuk Yıkama; işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Temizlime özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.

Koltuk Yıkama Şirketleri; koltuk temizliği en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Temizlenmeyen ve yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.