Zemin Cilalama Şirketi

En iyi zemin dahi yıllandıkça çizilmelere ve çeşitli nedenlerden dolayı aşınmalara maruz kalır. İlk günkü görüntüsü zaman içinde matlaşır, parlaklığı azalır. Işıltı Zemin Cilalama Şirketi olarak her tür zemin cilasını yapabilmekteyiz.  Örnek; bonastre petler,  polimerize (süt cila) ile ya da kristal cila.

Zemin Cilalama Firması Yüzey Uygulamaları

Mermer, pvc, epoksi, çini, mozaik her tür yüzeyde temizlik ve cila uygun teçhizat, makine ve ekipmanlarımız ile dünya standartlarında yapılmaktadır. Cilanın parlaklığı kadar dayanıklılığı da önemli olup cila sonrası temizlikte sıradan kimyasallar ile cilayı bozmamak çok önemlidir. Zemin Cilalama Şirketimizden bu konuda destek ve bilgi alabilirsiniz. Makine altına takılan pet tutucu ve aparatlarının zeminin cinsine ve yumuşaklığına göre olduğundan emin olmak gerekir.

Zemin Cilalamayı Kalıcı Kılan Özellikler nelerdir?

Zeminin Temizliği; Temizliği gerekli kimyasalla ve usulüne uygun yapılmayan cila çabuk parlaklığını yitirir. Bu konuda temizlik yapan personeli bilgilendirmek çok önemlidir. Özellikle bina girişlerinde ve belli kısımlarda çift paspas kullanılmalıdır. Bu kadar emek sonucunda atılan cilanın kalıcılığı hem ekonomik olması hem de zahmeti açısından önem taşır. Bu sebeple evlerde yada ofislerde limon suyu, cola vs gibi aşındırıcı ve asitik sıvıların dökülmemesi yada ayakkabı tozlarının içerilere girmemesi için (özellikle ofislerde) çift paspaslama önemlidir.

İyi bir zemin cilalama da dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir?

Zemin Türüne Göre Cila Uygulaması; öncelikle zemin temizliğinin toz ve kirden arındırılıp iyice kurutarak çevre dostu ürünler ile yapılması gerekir. Bu işlem profesyonel makinalar ile ve suda çözünebilen gerekli kimyasallar ile olur. Bazı durumlarda toz halindeki cilalar da kullanılabilmektedir. Ardından zeminin cinsine göre cila uygulaması yapılır. Polimerize ve kristalize gibi çeşitleri olup zaman zaman parlatma işlemleri yapılabilir. Son olarak cila esnasında meydana gelen toz var ise temizlenir. Çok fazla cila atmak ise zeminde kayganlık oluşturabilir. Bu tür durumlara dikkat ediniz.

İyi Bir Zemin Cilalama Firmasına Nasıl Ulaşabilirim?

Kullanılan malzemelerin MSDS’leri, çevre dostu ürünler yanı sıra çalışacak olan Işıltı Temizlik Firması referansları, Kalite, Güven, Teminat ilkelerine bağlılığı, yetişmiş kadro durumları göz önünde tutularaktan Zemin Cilalama Sözleşmesi adı altında ön teklife bağlı kalaraktan anlaşma yapılır.

Işıltı PVC Zemin Cilalama Firması; her türlü zemin cilalama için 5326449912.