Halıflex Yıkama Şirketi

Halıfleks yıkama alanında, temizlik firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, Temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir. Halıflex Yıkama Şirketi olarak değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerdendir.

Halı temizliği hizmeti ile halılarınız kısa bir zaman dilimi içerisinde kirden arındırılır. ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırıp dezenfekte edilir.

Halıfleks yıkamada uzman kadro. Mekanların önemli bir parçası olan, halılarınız zamanla kirlenmekte olup temizlenmesi gerekmektedir. Ancak bu temizlik yer ve zaman bakımından çok önemli bir sorun teşkil etmektedir.

Işıltı Halıfleks Yıkama Şirketi; yerinde yıkama sistemleri ile halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır.  vermesinin yanı sıra tüm ev ve ofislerinizin genel temizlik işini dezenfeksiyon olarak yerine getirmektedir.

Halıfleks Temizlik Şirketi; bu bilinçle tüm duvardan duvara ve makina halılarınıza, hijyenik bir şekilde modern makinalarla ve aletlerle yerinde halıfleks yıkama yapmaktadır. Yıkamanın yanı sıra halının türüne göre fırçalı yada ıslak vakumlu yıkama, kuru köpük sistemi, kuru toz çekimi, buharlı yıkama, ilk kullanım halılarda havları yok etme uygulamaları bazılarıdır. Kök boya halı uygulaması diğerlerinden farklı olup  el halılarında da fırçalı yıkama önerilmez.

Halıflex Yıkama Şirketi; halı temizliğine en çok ihtiyaç duyan mekanlar; çocuklu evler, oteller, restoranlar, yuva, kreş ve ana okulları, cami ve ibadethaneler, yurtlar, şirketler, kafeler, spor salonları, yangın sonrası mekanlar, su baskını geçirmiş konut ve ofisler. İlk bakışta daha çok evsel ihtiyaç görülen halı temizliğine her türlü ortamın ve işletmenin ihtiyaç duyduğu gözlemlenmektedir. Bazı yeni yapılarda ve mimaride halıdan uzak durulmaya çalışılsa da ortamın sıcaklığı ve rahatlığı bakımından halıflekslerin genel kanısı vazgeçilmezliğidir.