Temizlik Yorumları Ben başka şehirden bile özellikle irtibat sağlayıp, mutlaka kendileriyle çalışmak istedim. Özel bir durumum da vardi, ameliyat öncesi evi komple ter turlu dezenfekte ve temizlik yapılmasını istedik. Çok şükür, en doğru yeri bulmuşum. O kadar memnun kaldık ki, içimiz rahat bir şekilde evimizi teslim ettiler bize. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim . Ben hatta tekrar ara ara yine İstanbul’dan gelecek olmalarına rağmen Işıltı temizliği tercih edeceğim. Teşekkürler tüm ekibe.

Gupse Nogay

Gerçekten çok ilgili ve anlayışlı insanlar corona virüs salgını sebebiyle eve detaylı temizlik ve dezenfektan yaptırdım gerçekten süper temizlendi evim personeller çok iyi yani işlerinde çok profesyonel çalışıyorlar çok beğendim tavsiye ederim.

Nurettin Akyıldız

Işıltı Temizlik ailesinde uzun yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayım. İstikrarlı bir şekilde hizmet veren firmamız tüm çalışanlarımızın istikrarı ile birleşiyor ve müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermeye çalışıyoruz. Harcadığımız çaba müşterilerimizin memnuniyeti ile ödüllenmiş oluyor.

Zuhal Yahşi

Titiz, özverili ve becerikli. Evinizle ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşan bir temizlik şirketi. Personellerine özen gösteren yaptıkları işin arkasında duran ve en ufak noktayı titizlikle temizleyen işinin gereğini yerine getiren bir temizlik şirketi. Teşekkürler Işıltı Temizlik çalışanları ve Sahipleri.

Ali Aksoy

merhabalar, 25.02.2022 tarihinde aldığım daire temizliği hizmetinizden çok çok memnun kaldım,
personel sorumlusu Nurettin Bey, ekibinin ellerine sağlık, ev tertemiz oldu, gün içinde sürekli bilgilendirildim, talep ettiğim her şey eksiksiz ve hatta fazlasıyla yapıldı, hep böyle devam etmeniz dileğiyle, hizmet almayı düşünenler düşünmesin bile böyle profesyonel çalışan başka firma yoktur:)

Özge İ.

Işıltı temizlik şirketleri öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ofis ve ev temizliğim sizler tarafından sağlanıyor. Gerçekten çok güzel temizliyorsunuz, her defasında çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ayrıca çalışanlarınızın ve telefonda kimle konuşursam konuşayım her soruma cevap vermeleri güler yüzlü olumlu yaklaşımları sayesinde aboneniz oldum. Başarılarınız devamını diliyorum. Bol ışıltı günler sizin olsun. 🙂

Hafize

Uzun yıllardan bu yana ışıltı Temizlik Firması’nda çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Mehmet Soner Uzer

Azize Hanım’a ve Kadriye Hanım’a teşekkür ediyorum işlerini titizlikle yaptıkları için.
Emeğinize sağlık.

Fatma Ş.