Temizlik Yorumları

Temizlik Yorumları: Başka şehirden özellikle irtibat sağlayarak işbirliği yapmayı istedim. Özel bir durumumuz vardı, ameliyat öncesi evin tamamen dezenfekte edilmesini istedik. Çok memnun kaldık ve içimiz rahat bir şekilde evimizi teslim aldık. Herkes için tavsiye ederim. Hatta İstanbul’dan gelmelerine rağmen tekrar tercih edeceğim. Tüm ekibe teşekkürler.

Gupse Nogay

Evime detaylı temizlik ve dezenfektan hizmeti aldım. Çalışanlar çok profesyonel ve işlerinde iyiler. Memnun kaldım, tavsiye ederim.

Nurettin Akyıldız

Işıltı Temizlik ailesinde uzun yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyorum. Firmamız, istikrarlı bir şekilde hizmet veriyor. Tüm çalışanlarımızın çabası, müşterilerimize daha sağlıklı hizmet sunmamızı sağlıyor. Müşteri memnuniyeti, harcadığımız çabanın ödülüdür.

Zuhal Yahşi

Evinizle ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşan titiz, özverili ve becerikli bir temizlik şirketi. Personellerine özen gösteren ve işini titizlikle yerine getiren Işıltı Temizlik çalışanları ve sahiplerine teşekkürler.
İyi günler dilerim.

Ali Aksoy

Merhabalar, 25.02.2022 tarihinde aldığım daire temizliği hizmetinizden çok çok memnun kaldım,
personel sorumlusu Nurettin Bey, ekibinin ellerine sağlık, ev tertemiz oldu, gün içinde sürekli bilgilendirildim, talep ettiğim her şey eksiksiz ve hatta fazlasıyla yapıldı, hep böyle devam etmeniz dileğiyle, hizmet almayı düşünenler düşünmesin bile böyle profesyonel çalışan başka firma yoktur:)

Özge İ.

Işıltı temizlik şirketleri öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ofis ve ev temizliğim sizler tarafından sağlanıyor. Gerçekten çok güzel temizliyorsunuz, her defasında çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ayrıca çalışanlarınızın ve telefonda kimle konuşursam konuşayım her soruma cevap vermeleri güler yüzlü olumlu yaklaşımları sayesinde aboneniz oldum. Başarılarınız devamını diliyorum. Bol ışıltı günler sizin olsun. 🙂

Hafize

Uzun yıllardan bu yana ışıltı Temizlik Firması’nda çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Mehmet Soner Uzer

Azize Hanım’a ve Kadriye Hanım’a teşekkür ediyorum işlerini titizlikle yaptıkları için.
Emeğinize sağlık.

Fatma Ş.

Temizlik Forum Köşesi