Ev Temizlik Şirketi | Işıltı Temizlik
isilti-temizlik-videolari-detayli-ev-temizligi-260-f
Buharlı Petek Temizliği | Işıltı Temizlik

Ev Temizliği

Ev Temizliği; 1997’den bu yana evlerinizde ve villalarınızda Ev Temizliği Hizmeti sağlamaktadır. Ev Temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat ediyoruz. Teknik aparat ve ekipmanlarımız ile evinize gelip profesyonel temizlik yapıyoruz. Ev Temizliği Şirketimiz, İstanbul’da geniş bir ağa sahiptir.

Doğru Ev Temizleme Firması

Doğru Ev Temizleme Firması; günümüzde bir çok temizlik şirketi ev temizleme işini basite indirgemiştir. Makine, malzeme göndermeden ev temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Mağdur olan müşterinin zamanı kısıtlı. Şirketten gelenleri gerimi göndersin yoksa olduğu kadarı ile evimi temizletsin? Bu gibi sorunlar ile karşılaşmadan önce ehil temizlik şirketi mi diye araştırmalısınız. İyi bir Ev Temizleme Firması ile çalışmaya başlayarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Evlerinizde Temizlik Uygulamalarımız

Boş Daire Temizliği;  İnşaat sonrası boş daire temizliği talepleri çok fazla gelmektedir. Boya badana sonrası boş daire temizliği. Kiracı çıkmış ev temizliği talepleri de çok fazla. Taşınma öncesi ve taşınma sonrası daire temizliği gibi talep ve beklentiler. Her birey taşındığı evin temiz olmasını ister. Boş Daire Temizliği Şirketimiz eşyalarınız gelmeden iyi bir temizlik oluşturur.

İnşaat sonrası temizlikte bulunması gereken zaruri malzemeler vardır. Vakum makinesi, buhar jeneratörü, teleskop. Elektrik süpürgesi, merdiven, paspas aparatları. 4 renk bez, cam takımları vs.

Eşyalı ev temizliği yaparken zor olan eşya dağınıklığını toplamaktır. İşi bilmeyen personeller en çok bu konuda fazla zorlanmaktadır. Örneğin; bir koltuğu çekerken kendine, beline filan zarar vermek. Bazen de eşyaları kırmak şeklinde olabiliyor maalesef. Eşyalı ev temizliğinde öncelikle çalışılacak alan açılmalıdır. Tüm mobilya malzemesine uygun bez ve kimyasal seçimi daha işin öncesinde düşünülüp hazırlanmalıdır.

Dezenfeksiyonlu Ev Temizliği; koronavirüs Covit-19 dahil tüm virüs ve bakteri türleri ile savaşılmaktadır. Dezenfeksiyon ile ev temizliğinden anlaşılması gereken çok fazla detay var. Uygulama şekillerine göre paketlerimiz mevcuttur. Kullandığımız dezenfektanlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir.

Buhar sistemleri ile ev dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs). Ulv sisleme yöntemi ile ev ortam dezenfeksiyonu. Lokal ev dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz,  kulplar, musluklar vs). Dezenfekte ile boş ev temizlik hizmeti.  Eşyalı evlerde Vakumlama Hizmeti. Özellikle kumaş koltuk, yatak ve sert zemin yüzeylerde.

Buharlı Ev Temizliği; özellikle boş ev temizliğinde buharın temizlikteki gücü yadsınamaz. Fakat bilinçli kullanılmadığı takdirde fayda yerine zarar verir. İyi bir buhar jeneratörünü kullanan personel ehil değil ise kirler daha da ortama yayılacak ve sonuç hiçte güzel olmayacaktır.

Ozonlu Ev Temizliği; ozonu evinizin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ozonlu Ev Temizliği Şirketi. Ozon çok kuvvetli dezenfeksiyon gücüne sahip olduğu gibi hızlı etkileşime girer. Ve çok az miktarı yeterli olur. Ozon kalıntı bırakmadığı gibi her an oksijene dönüşür. Bu sebepten dolayı temizlediğimiz ortamlarda kimyasal kalıntısı kalmaz.

Buharlı Ev Temizliğinde bir çok zaman vakum göz ardı edilmemelidir. Özellikle derinlemesine temizlik isteyen halı, koltuk gibi yüzeylerde buhar kullanıldıktan sonra mutlak vakum yapılmalıdır. Bazı cihazlar bu iki özelliği bir arada yapsa da uygulamada ayrı ayrı kullanmak gerekebilir.

Ev camlarının temizliği; oturulan ev camlarının temizliği ya da inşaat sonrası daire camlarının temizliğinde bazı hassasiyetler vardır. Camı çizmeyen özel bıçak aparatlarımız ile yapılmaktadır. Çerçeve temizliklerine de en az camlar kadar özen gösterilmektedir.

Ev duvarı temizlik; Saten duvar, yağlı boya duvar silimi tekniklerine dikkat edilir. Plastik boya duvar silimi hassasiyet gerektirir. Fayans duvarlar, mermer duvarlarda ısı kullanılır. Silinebilir kağıt kaplama duvarlar, uygun alkali kimyasallar kullanılarak temizlenir.

Ev halısı yıkama; Ev halıları kiri ve lekeyi fazlaca barındırır. Bu tür halıları çoğu zaman dışarıda yıkamada farklı halılar ile birlikte yıkanan havuzlara atılır. Daldırma yöntemi ile yıkama sağlanması bazen fayda yerine zarar getirebiliyor. Halının renginin açılması. Bakteri ve organizmalardan uzaklaşması anlamına gelmiyor ne yazık ki. Biz Işıltı Temizlik Firması olarak çoğu zaman ev halılarının yerinde yıkıyoruz.

Ev koltuğu yıkama; fazlaca kullandığımız koltuk ve kanepelerimiz. Bazen dışarıdan gelip üstümüz başımız ile oturabiliyoruz. Yada misafir ağırlıyoruz. Yataktan kalkıp pijamalarımız ile oturabiliyoruz. Türlü türlü neden var. Ama gene de koltuk hijyenine fazla dikkat etmiyoruz. Ya da kirlenmesin diye her gün oturduğumuz güzelim koltuklarımızın üzerini kaplıyoruz. Koltuklarınızda yılda iki defa vakumlu yıkama sistemimizi uygulayabiliriz.  Rahat Olun! Kolaylıkla tüm bu endişelerinizden kurtuluyorsunuz.

Ev temizliğinde yapılan yanlışlar

Misafir öncesi yada acil durumlarda hızlı temizlik şirketi arayışı. Araştırma yapmadan ehil olmayan firmalardan hizmet almak. En düşük fiyatı veren temizlik şirketlerini tercih etmek. İş güvenliksiz işçi çalıştırılması. Malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması. Koltukları silerek kiri içine gömmek. Temizlikte sakıncalı kimyasalları kullanmak astım krizlerini tetikler. Halı ve koltuklarda yanlış hijyen uygulamaları yapmak. İyi bir ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır.

Işıltı Ev Temizlik Şirketi Dezenfeksiyonda Kaliteyi Nasıl Koruyabiliyor?

Işıltı Temizlik Şirketi Altın Rehber Yılın Enleri, En iyi Temizlik Firması Ödülünü kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizim bu ödüle sahip olmamızı sağlayan değerli müşterilerimizin önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz. İstanbul’da ev temizliği için profesyonel ekipler gönderilmektedir. Uygulamalarda full kadro, full makine sistemleri bulunmaktadır.

Ev Temizlik Sektörü

Ev Temizlik Sektörüne yeni bir bakış açısı getirdik. Modern mesken temizlik makineleri ile hijyen ve dezenfeksiyon önde tutuyoruz. Örneğin; koku nem giderici uygulamalar. İnşaattan çıkmış daire kaba temizliklerinin yapılması. Bu işlerin bazılarıdır. Bütün bu yeniliklere rağmen ekonomik ücret tabloları ile müşterinin karşısına çıkılarak sürümden tasarruf amacına gidilmektedir.

Işıltı Temizlik Firmaları, çevre dostu fiber temizlik malzemeleriyle temizliği garanti etmektedir. Firmamız, yıllardır sektörde olup işin en kalitelisini yapmaktadır. Duvar, halı, cam bütün ev temizlik işleri tarafımızca yürütülmektedir. İnşaat sonu daire temizliği, villa temizliği, bina temizlik hizmetleri. Evde koltuk, sandalye yıkama programları ilave. Ayrıca yerinde halı yıkama ve ev zemin cilalama hizmeti  mevcuttur.  

Ev Temizliği İstanbul İletişim; Ev temizliği arayışına giren hizmet alıcımızı başımızın üzerinde tutuyoruz. Işıltı Ev Temizlik Firması ile kişilere evlerinde hizmet sunar. Doksanlı yıllardan bu yana biosidal ürünler ile dezenfektanlı ev temizlik hizmeti yapmaktayız. Ev temizliğinde farklarımız nelerdir? Ev temizlik fiyatlarımız için 212 2221150 Levent ve Bayrampaşa 212 5016460 telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ev Temizliği Şirketi - Ev Temizliği
Evde Yatak Yıkama Hizmeti | Işıltı Temizlik