Işıltı Ev Ofis Temizliği ve Halıfleks yıkama.

Villa Temizlik Şirketi

Villa Temizlik Şirketi; Villalarda çalışmamızı yaparken boyacı, elektrikçi, perdeci girmemeli ve evin odalarında yada diğer alanlarda dolaşılmamalıdır. Yukarıdan aşağıya doğru kat kat inerek villa temizliği yapılmaktadır. Taşınma sonrası da özellikle villa camları, villa zeminleri ve villa koltukları için Villa Temizlik Şirketine ihtiyaç duyulacaktır. Temizliği görev edinmiş firmamız 24 saat içinde villanızda olabilmektedir. Villa cam temizliği yapmak zor olan özellikle yüksek camlarda temizlik şirketimiz mevcut sistemleri ve yükseltici platformları ile cam cephe yıkama işi yapabilmektedir.

Villalarınızda Çeşitli Temizlik İşleri

Villaların spor odaları, otopark ve kazan dairesi bölümlerinin temizliği kadar ilaçlaması da önemlidir. Özellikle yazın sıcak havalarda haşere oluşumuna da dikkat edilmelidir. Villanın havuz temizliği. En fazla talep edilen inşaatı yeni bitmiş villa havuzlarının kaba kir ve kalıntılardan kurtarılması.

Villa Temizlik Şirketlerinin En Çok Karşılaştığı Zorluklar

Villa temizlik işlerinde  en çok karşılaşılan problemler; temizlik firmalarını da zaman zaman yoran ve inşaat sonu villa temizliğinde en çok karşılaşılan durum sayılan villa dekorasyon ve mimari işlerinin tam bitirilmeden temizlik şirketi personellerine kayıt açtırılmasıdır. Daha da kötüsü bazı mimar ve dekorasyon firmalarının da olaya temizlik şirketleri dahil olunca işin hızlanacağı kanısıdır. Bu kural tanımayan anlayış sonucu temizlik şirketlerinin gördüğü zararlar had safhaya ulaşmıştır. Temizlik şirketlerinin maddi manevi zararlar görmesinin yanı sıra iş güvenliği ve hijyen kuralları da çiğnenmekte, personelin kendi işinden soğumasına yol açmaktadır. Bu nedenle öncelikle yapılması gereken villa tadilatı, dekorasyon gibi anlaşmaların sürelerine uygun yapılmasıdır. Temizlik şirketi, her durumda iş anlayışı ile inşaatı bitmemiş bir villa içinde kurtarıcı temizlik görevini icra etmeye çalışmamalıdır. Villalarda ve dairelerde tüm mimari işler bitip elektrikçi, parkeci, perdeci ve boyacı malzemeleri, takım sandıkları, boya kutuları, kaba kalıntılar ortamdan uzaklaştırıldıktan sonra temizlik şirketi göreve başlayabilir.

İstanbul villa temizlik şirketlerinin fiyatları ve yaptıkları temizlik işleri hakkında 0532 6449912 telefonumuzdan yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

İstanbul Villa Temizlik Şirketi

Villa temizlik şirketi; villanız ne kadar büyük olursa olsun 1 günde profesyonel temizlik firmamız ve temizlik personellerimiz ile baştan sona temizliği yapılıp size teslim ediliyor. İster eşyalı, ister taşınmaya hazır villanızın tüm temizlik işlerini tarafımıza bırakabilirsiniz. Villalarda havuz, garaj, bodrum, çatı, villa camı, villa dış cephesi, mutfağı, avize ve aydınlatmalarına kadar, ahşap parkeleri ve ıslak zeminlerine, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, zemin temizliği ve mermer cilalama, inşaat sonrası villa temizliği, saunasına kadar tüm temizlik detay inceliklerini biliyor ve ona göre uygulamalarımızı yapıyoruz.

İstanbul villa temizlik şirketleri arasında en iyisi olan Işıltı  Temizlik Firması‘ndan villa, köşk, yalı temizlikleri için hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz dilediğiniz zamanda temizlik malzemeleri ve makineleri ile hazır bir şekilde hızlıca hizmet verecektir.

Villa Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Oda ve Salon Temizliği

Her evde buharlı makine, ıslak kuru vakum ve ve ince toz alıcı alet kullanılır.
Her ev için 3 adet yeni bez, sünger ve fırça açılır.
Camların ve pencere doğramalarının silimi yapılır.
Lamba, priz, avize, tablo, çerçeve,rafların, süpürgeliklerin temizliği.
Halı süpürülmesi (istenirse yıkanması)
Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması)
Bütün kapıların temizlenmesi, uygunsa buharla temizliği
Parke olan yerlerin nemli mop ile silinmesi

Sert zemin alanların ıslak vakum makinesi ile temizliği

Mutfak Temizliği

Fayanslar ve seramik alanların  silinerek temizlenmesi. Islak-kuru vakumla veya mümkün değilse mopla zemin temizliği. Siyaha dönüşmüş derz aralarının buharla parlatılması. Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması, Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi. Kapı, pencere camları, doğramaların silinmesi. Buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt temizliğinin yapılması. Fırın ve buzdolabının iç temizliği yapılır.

Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği

Banyoda bulunan dolapların iç ve dış temizliği. Küvet, jakuzi, duşa kabin, lavabo ve tuvaletin ovulup parlatılması. Ayna ve camlı bölgelerin parlatılması. Yerlerin ıslak kuru vakum makinesi ile veya mopla silinmesi. Fayans bulunan alanlarda buhar yada usulüne uygun şekilde duvar silinmesi

Bahçe Temizliği

Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların  silinerek temizlenmesi. Kış bahçesi, çardak, sandalye ve masa silimi işleri yapılır. Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (istenirse havuz temizliği)

Villa temizliği yaparken yüzeyin cinsine ve durumuna göre farklılık gösteren kimyasal ve makineler fazladır. Cam, çerçeve, kapı, fayans ve bahçe alanlarının malzemenin en iyisi ile temizliği Işıltı İstanbul Villa Temizliği Uzman Elleri tarafından sağlanır.

Acil hizmet kapsamındaki, İstanbul villalarının, su baskını temizliği ve yangın sonu temizliği uygun makine ve kimyasalları ile hijyenik şekilde yapılmaktadır.