Tadilat Sonrası Temizlik 

Tadilat sonrası temizlik;  hijyen firması arayışında olan siparişçilerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı 7/24 hizmet vermekteyiz. Yapılan Ev ve Ofis temizliklerinde tadilat artığı kalıntılarının bırakmış olduğu kötü izler profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile temizlenir. Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz.

Yapılacak tadilat temizliklerinde çalışma alanlarımız arasında: tadilat sonrası binaların daire ve ortak alan temizlikleri, iş yeri ve restoranların tüm tadilat işlemleri, şirketlerin tüm ofis alanları ve dış cephe camları. Tadilat temizliği kapsam içeriği kısaca; boyacı çalışmaları, perdeci, marangoz, mobilyacı, ahşap ustası, zemin döşeme ustasının yaptığı çalışmalar. Özellikle mermer yada ahşap ustasının yaptığı silim işleminde çıkan toz, komple evin içini kaplamaktadır.

Tadilat Sonrası Temizlik İçerikleri; çalışma yapmadan önce yapılmış olan inşaat sonrası durum ve tadilat türünü firmamıza bildirerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Mesken ya da iş yeri 500 m2 üzeri büyük bir alan ise firmamız ekspertiz göndererek size özel fiyat teklifi sunacaktır. Tekliflerimizde yapılacak işlerin yanı sıra tarih, verilen hizmetin detayları, kişi sayısı, süre, iş sıralaması, kullanılacak makineler, dezenfeksiyonun yapılıp yapılmayacağı, kullanılan kimyasalların içerik ve MSDS’leri yer almaktadır. Ayrıca kullanılacak olan makinelerin isimleri, araç gereçler de yazılıdır. Çalışacak personellerin sgk döküm ve isgleri tarafınıza ayrıca mail atılmaktadır. Yapılacak temizlikler ekip halinde yerine getirilir ve yerine göre, minimum 2-3-5-10 kişi ile temizlikler tamamlanır. Tadilat sonrası temizlik  işinde çalışan personellerin temizlik alanı yelpazesini biraz geniş tutması gerekebilir. Alanın komple süpürülmesi ve kaba tozun genel anlamda atılması havalanacak tozların işin başında uçuşması anlamına gelir.

Tadilat Temizliği Çalışma Sistemi

-Ev, ofis, otel, iş yerleri için ücretsiz keşifle fizibilite çalışmaları yapılır.

-Bitirilmesini istediğiniz zamana göre personel temini yapılır.

-Tadilat türüne göre uygun malzemeler temin edilir.

-Mesken ve her türden binalarınız tamamen kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Tadilat Temizlik Çalışma Bölgeleri

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası yanı sıra Marmara ve Ege Bölgesi.

Tadilat Sonrası Temizlik İletişim

Tadilat sonrası temizlik şirketleri arasında kaliteli yapısıyla öne çıkan firmamızı arayabilirsiniz. Gerekli bilgiler hakkında size yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Işıltı Temizlik Firması olarak diğer temizlik hizmetleriniz için de bir ömür boyu çalışmaktan keyif alacağız.