En Zoru Temizlik Şirketi Seçmek Olsa Gerek!

90’lı yıllarda varlığından bile kimsenin haberi olmayan temizlik sektörü 2000’li yıllarda çığ gibi büyüdü. Kapı ilanlarından internet reklamlarına, dağıtılan el broşürlerinden gazete ilanlarına fazlaca görüntü kirliliği oluşmuş durumda. Planlı yada plansız, acil yada rezervasyonlu olsun her durumda temizlik şirketi seçmek, hele hele neye,i hangi kriterlere göre seçmek, işte gerçek sıkıntı bu. Hem para verip hem de en iyi temizlik şirketlerine ulaşamamak kaygı bozukluğu yaratan bir durum.

Yanlış seçilen bir firmanın etik olmayan davranışları (çoğu zaman firma bile olmayan şahıs temsilleri) hırsızlıktan tecavüze, gasptan hayat boyu tehditlerine kadar bir çok istenmeyen olayı yaşatabiliyor. Bizler Türkiye’nin en eski temizlik firması olarak sizler için bazı bilgileri sayfalarımıza aktardık ve sizlerin paylaşımına açtık. Gelin şöyle bir göz atamaya başlayalım.

Temizlik öyle bir sektör oldu ki artık herkes ofisini, evini, yazlığını, villasını tertemiz görmek istiyor. Temizlikle beraber hijyen istiyor. Günümüz insanı onca iş arasında temizliğe vakit ayıramıyor. Ülkemizde bayram temizliği gibi planlı temizlik bakımları yanı sıra sel baskını, yangın sonrası gibi doğa olaylarının yaşattığı mağduriyet sebebi ile de temizliğe ihtiyaç duyulabiliyor. Planlı olmayan temizlikler bazen güzel başlayıp hüsran ile bitebilir. Hiç kimse ailesini ikamet ettirdiği malikanesinin steril ortamdan uzak kalmasını istemez.

Avrupa yakası ve anadolu yakası yerleşkelerine daimi olarak planlı bakım servisleri götürülmektedir. Acil durumlarda ise halı yıkamadan zemin parlatmaya, cam siliminden genel temizliğe ve duvar bakımına kadar tüm hijyenik bakımlar en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bilimsel araştırmalar göstermiştir ki hijyenik bakımlar toplum içi yeni roller üstlenmiş daha önce hiç olmadığı kadar kendine hasret bırakmıştır. Yeşil alanların her geçen gün azaldığı dünyamızda ne kadar günlük ve anlık yaşasakta ilerisinin daha iyi olacağını kim umut etmez?

Peki temizlik nedir?

Nasıl yürüyecek?

Ev temizlik fiyatları nedir?

Ev temizlik şirketleri ne iş yapar?

Anadolu yakası ev temizlik şirketleri hangileridir?

Avrupa yakası ev temizlik şirketleri hangileridir?

Halıfleks yıkama işini hangi temizlik firmaları yapmakta?

Aynı zamanda koltuk yıkama işini de alabilir miyiz gibi bir yığın soru gündeme gelmekte. Sayfalarımızda tüm bu sorularınızın cevaplarını bulacağınıza eminiz. Hizmet satın alırken lütfen kampanya ve indirimleri sorgulayınız.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi