Boş Ev Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik

6.350 12.500  + KDV

Sayın Hizmet Alıcılarımızın Dikkatine,

Abone müşterilerimizin fazlalığından dolayı zaman zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Lütfen hizmet tarihini Whatsapp ( 0212 2221150 ) teyit etmeden paket satın almayınız. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir. Cam, zemin ve belirli kısımlardan (Whatsapp)  fotoğraf atmanız halinde daha net fiyat alabilirsiniz.

Personellerimizin yemek bedeli, kullandığımız buhar, vakum, temizlik malzeme ve kimyasallarımız firmamıza aittir.

İş kalite ve denetimleri açısından tek personel ile hizmet verilmemektedir. Hizmet kalitesi, makinelerin sıralı kullanımı ve iş güvenliği gibi bazı durumlardan ötürü kapsamlı temizlik hizmeti yürütülmekte olup camcı personel dahil olmak üzere en küçük ekibimiz 3 kişiliktir. Lütfen tek kişi personel talep etmekte ısrarcı olmayınız. 

Dubleks daire ve villa temizlik fiyatları farklıdır.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (532) 6449912 üst yönetim temizlik hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Açıklama

YAPILACAK İŞLER:
Cam temizliği: İç dış çerçeveleriyle birlikte tüm ulaşılabilir camlar. Uzun süre temizlenmemiş ve kurumuş olan bantlar var ise tarafımıza bilgilendirme yapılmalıdır.
Mutfak temizliği: İlk kullanım bezleri ile mutfak dolapları içleri ile birlikte üst ve alt kısımları, mutfak zeminleri, buzdolabı ve fırın dış yüzey temizlikleri.
Genel temizlik: Salon ve genel tüm odaların eşyalarının toz alımı, petek temizliği, zemin temizliği ve tüm detaylı genel temizlik işlemleri, yüzeye uygun hassas temizlik kimyaları ve ekipmanları ile gerçekleştirilir. Ahşap ve hassas bazı yüzeylerdeki boya kalıntılarına garanti verilmez.
Banyo – wc temizliği: lavabo, klozet, fayans, derz araları dahil olmak üzere tüm yüzeylerin banyo hijyenine uygun kimyasallar ve bazı uygulama teknikleri ile temizliği.
Balkon temizliği: balkon zemin ve korkulukları temizliği.

BAZI HUSUSLAR:
Hizmet alıcının işi eksik belirtmesi, içeride boyacı, marangoz vs. usta çalışması gibi hallerden dolayı işin bitmemesi durumlarında bir sonraki gün personel gönderimi personel sayısı üzerinden ayrıca ücretlendirilir. İş öncesi tüm boya ve ustalık malzemeleri toplatılmış olmalıdır.
İş süresince bir yetkiliniz işin başında durmalı, işin bitiminde de işi görerek kabul edip teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Çöpe atılan eşyalar üzerinde, hizmet alıcının denetimi zaruridir, sorumluluk kabul edilemez.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının evde olmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. 9.45-16.00 çalışma saatleri (hafta içi). Bayram vs resmi tatillerde çalışmamız yoktur.