Boş Ev Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik

8.500 18.500  + KDV

Boş Ev Temizliği: İş kalite ve denetimleri açısından tek personel ile hizmet verilmemektedir. Hizmet kalitesi, makinelerin sıralı kullanımı ve iş güvenliği gibi bazı durumlardan ötürü kapsamlı inşaat sonrası temizlik hizmeti yürütülmektedir. Boş ev temizliği, camcı personel dahil olmak üzere en küçük ekibimiz 3 kişiliktir. Lütfen tek kişi personel talep etmekte ısrarcı olmayınız.

Sayın Boş Ev Temizliği Hizmeti Alıcılarımızın Dikkatine,

Abone müşterilerimizin fazlalığından dolayı zaman zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Lütfen hizmet tarihini Whatsapp ( 0212 2221150 ) teyit etmeden paket satın almayınız. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir. Cam, zemin ve belirli kısımlardan (Whatsapp)  fotoğraf atarak daha net fiyat alabilirsiniz.

Personellerimizin yemek bedeli. Kullandığımız buhar, vakum, temizlik malzeme ve kimyasallarımız firmamıza aittir.

İnşaat sonu dubleks daire ve villa temizlik fiyatları farklıdır.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (532) 6449912 temizlik hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Açıklama

Boş Ev Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik

Boş Ev Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik: Cam Temizliği. İç dış çerçeveleriyle birlikte tüm ulaşılabilir camlar. İnşaat sonu boş ev temizliği inşaat sonrası temizlik kapsamındadır. Oysa ki uzun süre temizlenmemiş ve kurumuş olan bantlar gerçekten zorlayıcıdır. Hem de iş zamanında yetişmeyebilir. Kurumuş bantlar için mutlaka bilgilendirme yapılmalıdır.
Mutfak temizliği: İlk kullanım bezleri ile mutfak dolapları içleri ile birlikte üst ve alt kısımları, mutfak zeminleri, buzdolabı ve fırın dış yüzey temizlikleri.
Salon temizliği: Salon ve genel tüm odaların eşyalarının toz alımı. Petek temizliği, zemin temizliği ve tüm detaylı genel temizlik işlemleri. Yüzeye uygun hassas temizlik kimyaları ve ekipmanları ile gerçekleştirilir. Ahşap ve hassas bazı yüzeylerdeki boya kalıntılarına garanti verilmez.
Banyo – wc temizliği: lavabo, klozet, fayans, derz araları dahil. Tüm yüzeylerin banyo hijyenine uygun kimyasallar ile temizliği.
Balkon temizliği: balkon zemin ve korkulukları temizliği. Boş ev temizliğindeki tüm detaylar.

Boş Ev Temizliğinde Bazı Hususlar

Hizmet alıcının boş ev temizlik talebinde işi eksik belirtmesi, inşaat sonrası temizlik işinde sıkıntılar doğurur. Alanda boyacı, marangoz vs. usta çalışması gibi hallerden dolayı işin bitmemesi durumları gündeme gelebilir. Bir sonraki gün personel gönderimi gerekebilir. Personel sayısı üzerinden ek servis ayrıca ücretlendirilir. Ayrıca iş öncesi tüm boya ve ustalık malzemeleri toplatılmış olması önemlidir.
Boş Ev Temizlik Süreci: İnşaat sonrası temizlik işi süresince bir yetkiliniz işin başında durmalı. İşin bitiminde de işi görerek kabul edip teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Çöpe atılan eşyalar üzerinde, hizmet alıcının denetimi zaruridir. Sorumluluk kabul edilemez.
Boş Ev Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik Talebi Nasıl Açılır? İş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personeller çalıştırılır.

Boş Ev Temizliği Ertelenme Durumları: İnşaat sonrası temizlik işinin ertelenme durumları. En fazla 72 saate kadar haber verilmesi gerekir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının evde olmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.

Boş Daire Temizliği: inşaat sonrası temizlikte çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmaktadır. 9.45-17.00 çalışma saatleri (hafta içi). Bayram vs resmi tatillerde çalışmamız yoktur.