Polimerize PVC Cilalama

55.000 250.000  + KDV

Mesai Saatleri: 9.45 – 16.00
Polimer Cila ve temizleme makinaları, kimyasallar ve cilalar tarafımıza aittir.
Personellerimizin yemek bedeli firmamıza aittir.
Ödeme öncesi hizmet tarihini telefon ile teyit ediniz.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (532) 6449912 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir.

Açıklama

Polimerize PVC Cilalama

Polimerize PVC Cila; yapılan cilanın uzun süre parlaklık ve göz alıcılığını yitirmemesi açısından ciladan sonraki koruma ve temizlik yöntemleri önemlidir. Bu nedenle firmamızın önerdiği polimerize PVC cilalama sonrası kullanım talimatlarını mutlaka uygulayınız.
Polimerize veya kristalize cila yapılacak pvc alan üzerinde inşaat kalıntıları iyi temizlenmelidir. Yüzeyi işgal eden atık malzemeler vs. bulunmaması cilanın kalitesi yönünden önemlidir.
İş başlangıcında bir yetkiliniz iş yapılacak alanı uygun halde teslim ederek güvenli iş formunu imzalamalı, iş bitiminde de işi görerek teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.
Işıltı Temizlik iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının işin yapılacağı mekanda bulunmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. Resmi ve dini bayramlar dahil, tatil günlerinde çalışma yapılmamaktadır.