Koltuk Yıkama Fiyatlari

3.500 5.000  + KDV

Mesai Saatleri: 9.45 – 15.00 saatleri arasında karşılıklı zaman ayarlaması yapılacaktır.
Yıkama ve çift motorlu sanayi makinaları, temizlik kimyasalları, leke sökücüler ve dezenfektan tarafımıza aittir.
Personellerimizin yemek bedeli firmamıza aittir.
Ödeme öncesi hizmet tarihini telefon ile teyit ediniz. Minumum 2 tk koltuk yıkama için araç gönderilir.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (212) 2221150 whatsapp işletme hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları; Yıkanan koltukların uzun süre temizlik ve hijyenini yitirmemesi. Koltuk yıkama işleminin daha etkili sonuç vermesi açısından yıkamadan sonraki koruma ve temizlik yöntemleri önemlidir. Bu nedenle firmamızın önerdiği koltuk yıkama sonrası kullanım talimatlarını mutlaka uygulayınız. Koltuk Yıkama Fiyatlarımız öğrenmeden geçmeyiniz.
İşin akışına ve koltukların durumuna göre saatlerde değişim olabilir.
Yıkamadan amaç koltuğun kirden arınması anlamına gelmekte olduğundan koltuk üzerindeki boya içeren vb. lekeler mevcut ise ağartıcı kullanılarak uygulama yapılmamakta ve leke garantisi verilmemektedir.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının işin yapılacağı mekanda bulunmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. Resmi tatil ve bayram günlerinde çalışma yapılmamaktadır.