Dış Cephe Cam Silimi Fiyatları

35.000  + KDV

Mesai Saatleri: İşe başlama saati 9.45 iş bitim saati 16.00
Camcı temizlik malzemeleri, vinç ve kimyasallar tarafımıza aittir.
Personellerimizin yemek bedeli firmamıza aittir.
Ödeme öncesi hizmet tarihini telefon ile teyit ediniz.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (212) 2221150 whatsapp işletme hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir.

Açıklama

BAZI HUSUSLAR:
İş başlangıcında bir yetkiliniz iş yapılacak alanı uygun halde teslim ederek güvenli iş formunu imzalamalı, iş bitiminde de işi görerek teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.
Dış cephe temizliği yapılacak alanı önceden hazırlamanız mümkün ise çalışma yapılacak alana araç park ettirmemeniz önemle rica olunur.
Çalışma esnasında katlarda çalışma yok ise camların açık bırakılmaması rica olunur.
Trafik işgaliye izinleri tarafınıza aittir.
İç cam temizliği hariçtir.
İşin akışına ve dış cephenin durumuna göre saatlerde değişim olabilir.
Dış cephe temizliğinde kullandığımız kimyasallar asitik olmayıp yağmur suyu ve güneş ışınlarına karşı dirençlidir. Cephede, camlarda ve cam kenar lastiklerinde aşınma yapmaz.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının işin yapılacağı mekanda bulunmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için 212 2221150 numaralı whatsapp işletme telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Resmi tatil ve ulusal bayram günlerinde çalışma yapılmamaktadır.
Vinç bakım, operatör yeterlilik ve çalışma belgeleri iş öncesi tarafınıza gönderilir.