Halıfleks Yıkama Fiyatları

7.500 35.000  + KDV

Mesai Saatleri: 9.45 – 16.00
Halıfleks Yıkama ve temizleme makinaları, temizlik ürünleri, leke sökücüler tarafımıza aittir.
2000 m2 üzeri halıfleks yıkama hizmeti Türkiye’nin tüm illerine verilir.
Ödeme öncesi hizmet tarihini telefon ile teyit ediniz.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (532) 6449912  whatsapp işletme hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Halıfleks Yıkama Fiyatları

Halıfleks Yıkama Fiyatları: Yıkanan halıflekslerin uzun süre temizlik ve hijyenini yitirmemesi gerekir. Bu nedenle yıkamadan sonraki koruma ve temizlik yöntemleri önemlidir. Firmamızın önerdiği halıfleks yıkama sonrası kullanım talimatlarını mutlaka uygulayınız.
İş başlangıcında bir yetkiliniz iş yapılacak alanı uygun halde teslim ederek güvenli iş formunu imzalamalı, iş bitiminde de işi görerek teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.
Firmanızın iş akışına ve halıflekslerin kirliliğine göre saatlerde değişiklik olabilir.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının işin yapılacağı mekanda bulunmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. Resmi tatil ve ulusal bayramlarda çalışma yapılmamaktadır. Yoğunluktan kaynaklı lütfen bize danışmadan paket satın almayınız.