Ev Temizliği Hediye Halı Koltuk Temizliği

12.500 18.500  + KDV

Ev Temizliği Bilgilendirme: İş kalite ve denetimleri açısından tek personel ile hizmet verilmemektedir. Hizmet kalitesi, makinelerin sıralı kullanımı ve iş güvenliği gibi bazı durumlardan ötürü kapsamlı temizlik hizmeti yürütülmekte olup camcı personel dahil olmak üzere en küçük ekibimiz 3 kişiliktir. Lütfen tek kişi personel talep etmekte ısrarcı olmayınız.

Ütü ve komple duvar silimi hizmeti hariçtir. Villa ve dubleks daire temizlik fiyatları farklıdır.

Abone müşterilerimizin fazlalığından dolayı zaman zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Lütfen hizmet tarihini Whatsapp 0212 2221150  teyit etmeden paket satın almayınız. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir. Cam, zemin ve belirli kısımlardan (Whatsapp)  fotoğraf atmanız halinde daha net fiyat alabilirsiniz.

Personellerimizin yemek bedeli, kullandığımız temizlik malzeme ve kimyasallarımız firmamıza aittir.

İş öncesi belirtmeniz gereken zorunlu durumlar için işletme WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Açıklama

Ev Temizliği Hediye Halı Koltuk Temizliği

Ev Temizliği Hediye Halı Koltuk Temizliği: Eşyalı Ev temizliği hizmeti almak isteyen kişilere halı koltuk temizliği hediye etmek harika bir fikir olabilir. Sevdiklerinize temizlik ve ferahlık dolu bir sürpriz yaparak evlerinin bakımını üstlenmiş olursunuz. Profesyonel ekibimiz, ev temizliği ve halı koltuk temizliği konusunda detaylı bir hizmet sunarak sevdiklerinizi mutlu edecektir. Ev Temizliği Hediye Halı Koltuk Temizliği .

Hediye etmek istediğiniz kişi için randevu oluşturarak, temizlik hizmetimizi en iyi şekilde sunabiliriz. Temizlik hediyesiyle sevdiklerinize özel bir jest yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları:  (halı koltuk temizliği hediye). İç çerçeveleriyle birlikte tüm ulaşılabilir camlar.
Mutfak temizliği: ilk kullanım bezleri ile mutfak dolapları içleri. Birlikte, mutfak zeminleri, buzdolabı ve fırın dış yüzey temizlikleri
Genel temizlik: salon ve genel tüm odaların eşyalarının toz alımı. Petek buharlı temizliği, zeminlerin tüm detaylı genel temizlik işlemleri. Yüzeye uygun hassas temizlik kimyaları ve ekipmanları ile gerçekleştirilir.
Banyo, wc temizliği: lavabo, klozet, fayans, derz araları dahil tüm yüzeylerin banyo hijyenine uygun kimyasallar, buhar ve bazı uygulama teknikleri ile temizliği.
Balkon temizliği: balkon zemin ve korkulukları temizliği.

Ev Temizliği Fiyatları

Eşyalı Ev Temizliği Fiyatları: Hizmet alıcının işi eksik belirtmesi. İçeride boyacı, marangoz vs. usta çalışması. Bu gibi hallerden dolayı işin bitmemesi durumlarında bir sonraki gün personel gönderimi husule gelmesi. Ev Temizliği Fiyatları, personel sayısı üzerinden ayrıca güncellenir. Ev Temizliği Fiyatları Halı Temizliği Hediye.
İş süresince bir yetkiliniz işin başında durmalı, iş bitiminde de işi görerek kabul edip teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Çöpe atılan eşyalar üzerinde, hizmet alıcının denetimi zaruri olup, sorumluluk kabul edilemez.
Ev Temizleme: Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının evde olmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. 9.45-16.00 çalışma saatleri (hafta içi). Bayram vs resmi tatillerde çalışmamız yoktur.