cephe temizleme şirketleri

Cam Cephe Temizliği

Cam cephe Temizliği; Büyük gökdelenler, rezidanslar ve plazalar gibi dış cephe temizliği yapılacak alanda dış cephesine uygun temizleme bezleri, fırçalar, çek pas ve kimyasal ürünler. Cam cephede bulunan paslanmaz, pvc, kompozit, metal, mermer, mozaik gibi yapıtların  bölgeye zarar vermeyecek koruma sistemi ve temizlik materyalleri kullanmaktayız.

Dış Cephe Temizliği bölgede hasar ve yahut farklı zarar verecek sorunların oluşmaması için dış cephe temizliğinde  uzman , başarılı ve tecrübeli kadromuz ile titizlik ve itina anlayış biçiminin en üst seviyesinde hizmet vermekteyiz. Hem alanında temiz olup gözle görülür ışıl ışıl olmasını sağlarken hem de sizlerin temizliğini yapmış olduğumuz alanın zarar görmemesi adına uğraş ve çabayı sarf etmekteyiz.

Dış Cephe Temizlik Uygulama Biçimi

Dış cephe temizliği hizmeti verilmeden önce belirli bir plan ve program hazırlanması gerekmektedir. Bu programa dayanaklı olarak temizlik hizmetinin verilip ve sonlandırılması gerekmektedir. Dış cephe temizlik hizmeti bir periyodik süreç şeklinde de yapılabilmektedir. Bu periyodik süreç sizlerin belirlediği bir zaman aralıkları sürecinde oluşmaktadır. Dış cephe temizliğinin önemli noktalarından biri periyodik temizliğinin belirlenen zaman aralıklarında düzenli olarak yapılmasıdır.

Dış cephe temizliği hizmetinde Zemin Tespiti, Uygulama Süreçleri, Alana Uygun Kimyasal Malzeme Seçimi, Alanında Uzman Belgeli Personel Seçimi, Alanın Temizliği İçin Kullanılacak Vinç Seçimi vs. Birçok prosedürün uygulanması bu prosedürlerin Dış cephe temizliğinin her farklı alanında tekrarlanması gerekmektedir. Dış Cephe Temizliği her alanda aynı değildir. Uygulayış biçimi olarak bu doğrultuda ilerleyerek dış cephe temizlik hizmetinin %100’lük bir sonuca ulaşması için gerekli çabayı sarf etmekteyiz.

Alanın temizliği yapılmadan önce dış cephe temizliği yapılacak bölgenin yükseklik ve şekline göre vinç seçimi yapılmaktadır. Sabit veya Sepetli vinç seçenekleri duruma göre değişiklik gösterebilir. Vinç seçimini alanı bilen temizlik alanına uygun ve doğru vinç seçimini yaparak  alanın vinç işlemi yerleştirmesi gerçekleştirdikten sonra alanda kullanılacak kimyasal ürünler yukarıdan aşağıya parsellenmiş bir şekilde uygulanır. Zeminde koruma veya parlatma işlemleri yapılır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemde tüm iş güvenliği hizmeti alınmış olmaktadır.

Temizlik işlemini bitirdikten sonra rutin olarak son rötüşlar yapılmaktadır. Eksik olan veya hatalı bölgeler tekrar gözden geçirilerek temizliği yapılır. Ardından temizlik işlemi bittikten sonra malzemeler düzenli olarak toplanır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi