Bayrampaşa Temizlik Şirketi

23 yıldan fazladır Bayrampaşa’daki temizlik merkezimiz ve bölgedeki çalışanlarımız ile gurur duyuyoruz. Işıltı Bayrampaşa Temizlik Şirketi olarak ilk yola çıktığımızda diğer semtlerimiz yerine ikamet ettiğimiz Bayrampaşa’mızı düşünüp burada konumlandık. İşimize devam ettik. Hiç bir zamanda Bayrampaşa’dan kopmadık.

Bayrampaşa’lı olmak Bayrampaşa’da yaşamak, Bayrampaşa’yı sevmek demektir. Buradaki esnaf birbirini tanır, selamlaşır, kepenk açar, mahalle camilerinde namazını kılar, ibadetini yapar, şehir parkına gider sporunu yapar, kahvesini yudumlar. Sokak düğünleri ile meşhur olan Bayrampaşa’da sürücüler düğünü bozmadan yoluna başka sokaklardan devam eder.

Eski adı ile Sağmalcılar köyü olarak bilinen Bayrampaşa, 1960 yılında belediye teşkilatını kurdu. 1990 yılında Eyüp semtinden ayrılıp kendi müstakil belediyesini kuran Bayrampaşa’mız özellikle son yıllarda hızlıca bir değişim içindedir. Önceleri mesire, tarım ve hayvancılık yeri olarak bilinen Bayrampaşa yeni çehresi, ulaşım kolaylığı ve kalabalıklığı dolayısıyla modern küçük bir şehri andırıyor.

Bulgaristan, Yunanistan, Yugoslavya’dan göç etmiş göçmen vatandaşlarımız ile nam salan Bayrampaşa’mız yanı sıra Karadeniz ve Anadolu’nun her bir tarafından göç etmiş kişi ve aileleri barındırmaktadır. Bu anlamda Lazı, Kürdü, Çerkezi, Gürcüsü, Arnavutu, Boşnağı ile Türkiye’nin en güzel ilçe motifini oluşturur.

Bayrampaşa merkezi konumu ve ulaşımı nedeni ile her kesimden sektöre hitap eder.
Bayrampaşa esnaflarından Işıltı Bayrampaşa Temizlik Firması, 23 yıldan bu yana Bayrampaşa ev hanımlarına ve gençlerine iş olanağı sunmaktadır. İşkur’unda destekleri ile her yıl onlarca kişiye istihdam sağlanmaktadır.

bayrampasa-temizlik-sirketi

Işıltı Bayrampaşa Temizlik Şirketleri‘nin yaptığı temizlik işlerinden bazıları, Bayrampaşa Kaymakamlık Binası temizlik işleri ve dış cephe temizliği, Bayrampaşa İlkerler Otomotiv, Emintaş Sanayi Siteleri, İşkent Camii temizliği, Bayrampaşa Merkez Cami Temizlik, Terazidere Camii, Altıntepsi Yunus Emre Camisi avize temizliği, Kartaltepe Ulu Cami halıfleks temizliği, Murat Bey Peynircilik, Mega center ortak alan, merdiven temizlikleri, Air Liq Gazsan a.ş., Park Evleri temizlik, Bayrampaşa Müftülüğü temizlik işleri, Lider Makine dış cephe temizliği, Bayrampaşa emniyet temizlik hizmeti, Bayrampaşa okulları, Bayrampaşa otogarı temizlik işleri, Bayrampaşa Teko Alüminyum, Bayrampaşa Nüve Plastik ve yanı sıra Demirkapı Caddesi, Altıntepsi, Cevatpaşa, Yıldırım, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Terazidere, Vatan, Murat Paşa mahallelerinde bir çok ev ofis temizlik işleri yürütülmektedir.

İşletmeleri, atölyeleri, mağazaları ile meşhur olan Bayrampaşa semti cezaevinin buradan taşınması, İkea, İstanbul Forum Alışveriş Merkezi, Koçtaş Yapı Marketlerinin bölgeye kurulması gibi nedenler ile Bayrampaşa ve yakın semtlerde yaşayan kişiler için iş olanakları artmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi