Bayrampaşa temizlik şirketleri ile Bayrampaşalı ev hanımları, Bayrampaşalı esnaflar ve iş adamları rahat ediyor. Firmamız özellikle bayrampaşa bölgesinden personel istihdamı yapmakta ve mevcut genel merkez ağırlığını hep Bayrampaşa‘da tutmaktadır. Işıltı Temizlik, yaklaşık 25 yıldan bu yana çalışmakta olduğu Bayrampaşa merkeze ek olarak kurduğu Şişli ve Levent şubelerine de Bayrampaşa merkezden ışık tutmaktadır.

Bugün Bayrampaşa’nın hangi caddesine giderseniz gidin mutlaka bir Işıltı Temizlik personeli görürsünüz. Bayrampaşa Özel İdare Binasından, Bayrampaşa emniyetine, müftülüğüne, camisine, okullarına, dershanelerine, iş merkezlerine kadar her noktada emektar temizlik personelleri ile hizmet verilmektedir.

Bayrampaşa’ya yolunuz düşerse, 25 yıldan bu yana burada mevcut bulunan, Işıltı Temizlik merkez ofislerinin bulunduğu Hürriyet Sokağa uğrayıp bir kahve içmeden gitmeyin.

Bayrampaşa temizlik firmaları, Bayrampaşa vatan mahallesi, Bayrampaşa Yıldırım mahallesi, Bayrampaşa kocatepe mahallesi, Beşyüzevler Mahallesi, Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi, Mega Center, Altıntepsi, Murat mahallesi, Bayrampaşa Demirkapı caddesi, Terazidere, tekstilkent, giyimkent, Bayrampaşa cami temizliği, ofis dükkanları, iç ve dış cam temizlikleri, ofis temizlik işleri ve bayrampaşa ev temizlikleri yapılır.

Bayrampaşa Ev temizlik; gerek boş gerekse eşyalı daire ve konutların her tür temizliği, koltuk yıkama ve halı yıkama işleri, cam silimleri itina gösterilerek modern makinelerimiz ve bu bölgede yetiştirilmiş personellerimiz ile yapılır.

Bayrampaşa yoğun bir bölgedir. Gerek çevik kuvvet olsun gerek tekstilcilerin çok olması dolayısıyla, Bayrampaşa acil temizlikleri baş göstermektedir. Temizlik firması acil temizlik durumunda yada haftalık, günlük temizliklerde her türlü personel göndermektedir. Malzemeler tarafımıza aittir.

h-bayrampasa-temizlik-sirketleri

Bayrampaşa bölgesi referanslarımız: Bayrampaşa kaymakamlık binası, bayrampaşa ilkerler otomotiv, İlken Otomotiv, Murat Bey Peynircilik, Bayrampaşa Dual ve Kasar Holding, Mega Center temizlik işleri, Tower Center ofis büroları, Emintaş İş Merkezi, Topkapı İş Merkezi, Nüve, Park evleri, Nevizade konakları temizlik ve diğerleri..

Bayrampaşa Camii Referansları: Bayrampaşa Merkez Cami temizliği, Terazidere Camii avize,cam çerçeve, halıfleks, çini, sütun temizlikleri, Kocatepe Camii komple genel temizliği, Kartaltepe Camii genel temizlik işleri.

Bayrampaşa Temizlik Firması, Bayrampaşa’lı ev hanımlarına gerekli hijyen eğitimleri, iş güvenlik ve tüm mesleki eğitimleri vererek iş hayatına kazandırmış ve kendi harçlıklarını kazanmalarını sağlamıştır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi