İstanbul Yangın Temizliği Şirketi

Yangın Temizliği

Yangın Sonu Temizlik Firmaları; yangın bilindiği üzere en fazla zarar bırakan felaketler arasında yer alır. Meydana geldiği mekanları genellikle kullanılamayacak hale getirir. Mekanlar tamamen kül olmasa dahi, duvarlar eşyalar mahvolur. Bir de üzerine yangın itfaiye aracılığı ile söndürülürse geride su kalıntıları kalır. Yangının yaydığı is ile ve kül ile su birleştiği zaman, bu duvarlara ve eşyalara çok daha fazla nüfuz eder ve temizlenmesi bir hayli zor kirler ortaya çıkar. Böyle bir durum yaşandığında, hepimiz eşyaların tamamen kül olmasındansa en azından kirli olmasını ve kullanılabilecek durumda olmasını tercih ederiz. Başınıza böyle bir durum geldiğinde temizlik konusu ile nasıl baş edeceğinizi düşünüyorsanız düşünmeyin. Çünkü İstanbul yangın temizliği firması olarak bizler sizin yanınızdayız. Yangının eşyalarınıza ve evinize verdiği zararı en kısa sürede en az eskisi kadar iyi olacak biçimde temizliyoruz. 

Yangın Temizliğinin Aşamaları Nelerdir? 

Yangın temizliğinde işin kolaylaştırılması amacı ile bir iki aşamada bu işlem tamamlanır. Plansız ve programsız bir biçimde temizliğe girişmek az olan işin artmasına neden olur. Sonuçta temizlenmeye çalışılan şey, basit bir toz değildir. Daha önce kül ve is kalıntısı temizlemeye çalışmış olan insanlar bilir ki bunlar silmeye çalıştıkça daha fazla yayılan ve daha geniş alanı kirleten şeylerdir. İstanbul yangın temizliği firması olarak bizler, yangın temizliğini iki aşamada gerçekleştiriyoruz. Bu aşamalar; 

  • Kaba temizlik olarak adlandırdığımız ilk aşamada, kullanılamayacak duruma gelmiş olan eşyaları çıkarıyoruz. Ayrıca temizlik yaparken bize ani olacak eşyaları da içeriden çıkarıyoruz ve kendimize daha rahat bir alan yaratıyoruz.  
  • Asıl temizlik aşaması bu ikinci aşama olan ince temizlik aşmasında başlıyor. Bu aşamada duvarlara boya ve badana çalışması, halı ve koltuklara yıkama çalışması ve genel olarak temizlik işlemleri gerçekleştirilir.  

Yangın Temizliği Firması olarak, yangın sonrası tüm mekanlarda gerçekleştirdiğimiz temizlik işleminde bu aşamaları sırasıyla uyguluyoruz. Böylece temizlik daha kolay ve sorunsuz bir biçimde gerçekleşiyor. Ayrıca deneyimli personelimiz size en iyi hizmeti verebilmek adına çok çalışıyor. En iyi cihazlar ve en iyi temizlik malzemeleri, en iyi temizlik personeli ile birleşince zaten ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor.   Acil Yangın Sonu Hizmet Hattı; 05326449912.

 

 

 

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi