istanbul inşaat temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları İstanbul ; aylar, hatta çoğu zaman yıllar süren inşaatlardan sonra hızlıca yapılması beklenen temizlik işlerini çokta kolay değildir aslında hemen bitirivermek. Ama onca zaman işlerin uzamasından doğan bunalmaktan mıdır yada bir an önce taşınmaya geçmek için sebep bin bir mazeretten midir? Anlamak gerçekten çok zor. Ve bu duruma çözüm olan temizlik şirketleri sektörü diye bir sektör olmasaydı ? Özene bezene tadilatı tamamlanan mekanlar, alelade temizlenmek zorunda kalacaktı.

İnşaat Sonrası Temizlik;

Profesyonel temizlik şirketleri, inşaatı bitmiş daire ve ofislerin genel atıklardan arındırma ve temizleme işini en üst seviyede yaparken ortam hijyenine de özen gösteriyor. Her sabah farklı semt ev ve ofislerinde yeni güne başlarken yeni farklı heyecanlara tanık oluyoruz. Eski işi bilen ekiplerin yanı sıra amatör bir kaç yeni eklenen personellerin ise heyecanı tavanda.

Temizliği talep eden hizmet alıcının kafasında ise en az 10 ad soru dönüyor daha geceden. Acaba Temizlik şirketi vaktinde gelecek mi? Evim zarar görür mü? Kullanılan kimyasallar organik midir ve MSDS’lerini talep edebilir miyim? Dairemi iyi temizlerler mi? Daha sonrasında günlük temizlik hizmeti verirler mi?

İnşaat Temizliği; İstanbul inşaat temizlikleri yanı sıra ev ve ofislerin tüm tadilat işlerini de ustalıkla yapan Işıltı Temizlik Avcıları her daim sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. İşini seve seve yapan firma personelleri, robot temizlik vakum ve makineleri ile hayatınız daha da kolaylaşıyor.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi