su baskını sonrası temizlik

Su Baskını Sonrası Temizliği

Su Baskını Sonrası Temizliği ve su çekme hizmetleri: Işıltı Temizlik Şirketleri olarak acil afet müdahale ekiplerimizle İstanbul il sınırları içerisinde ki bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. İnsanın yaşamında bazı zamanlar sürekli düzen hakim olmayabilir. Bir takım sıkıntılar ve sorunlar meydana gelerek bunlara çözüm aranmalıdır. Bunlar arasında ev, iş, ofis ya da farklı mekanlarda meydana gelen sel baskınları, kanalizasyon patlamaları gibi durumlar gerçek anlamda sıkıntı veren durumlardır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman telaş etmeden hemen su baskını temizliği firmaları ile irtibata geçmelisiniz.

Sel Baskını Sonrası Temizlik İşleri ve Dezenfeksiyonu

Sel Baskını Sonrası Temizlik İşleri ve Dezenfeksiyonu: Her türlü atık çıkartma, su tahliyesi, pis su çekme, atık suları çekme, kirli suların vakumlanması, kurutma, dezenfekte etme gibi hizmetlerin hepsini sağlamaktadır. Temizlik yapılan alanların iyi havalandırılmasında fayda vardır. Temizlik sonrası kurumanın çabuk olması adına bazı işlem prosedürlerimiz de farklılıklar olabilmektedir.

Su baskınlarının olması mekan içerisinde çok fazla maddi bir şekilde hasara neden olmaktadır. Su baskınlarda ortam içinde direk suya maruz kalmayan eşyalar da ciddi zarar görür. Hatta bazen can kayıplarına bile rastlanabilmektedir. Karşılaştığınız böyle bir durum karşısında telaş etmeden hemen profesyonel bir ekipten yardım alarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Bulunduğunuz şehirde birçok ilçe içerisinde var olan temizlik şirketlerini aradıktan kısa süre sonrasında yanınızda bulacaksınız.

Kusursuz bir şekilde hizmet veren Su Baskını Temizliği Firması, su baskını olan mekanı dezenfekte etmede, tadilatını yapma ve onarım sağlamada birebir çalışıyor. Whatsapp 05326449912 telefonumuzdan direk erişim sağlayabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi