Şişli temizlik şirketi

Şişli Temizlik Şirketi, Şişli bölgesinin, merkezi konumu, ev, ofis ve işyerlerinin fazla oluşu, kalabalık trafiği ile ayrı bir önem arz ettiğini bilir ve temizlik hizmeti uygulamasını bu detaylara göre icra eder.

Şişli ev temizlik hizmeti; daire ve ev temizliği yaparken en ince ayrıntıya dikkat edilmekte ve ülkemizde bir ilk olan dezenfektanlı ev temizliği metodu uygulanmaktadır. Temizlik Firmamız, temizliğin yanı sıra hijyen bilinci ile hareket eden hizmet alıcısına aynı anda cam temizliği, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, dezenfektan uygulaması, ilaçlama, ütü hizmeti sunabilme teknolojisi ve ekipmanlarına sahiptir. Işıltı Temizlik müşterisi, günlerce temizlik peşinde koşturmak gerekmediğini, Işıltı Temizlik Şirketi’nin bu işi en fazla 1 günde hallettiğini iyi bilir. Boş yada eşyalı daire temizliği, inşaat temizliği, yangın sonu temizliği, su baskını sonu temizlik, her tür konut temizliği profesyonel olarak 1 günde bitirilmektedir.

Şişli ofis temizlik hizmeti; Şişli ofis temizlikleri için parttime temizlik personeli, fulltime sözleşmeli personel, çaycı personel yerleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Çay ve temizlik personelleriniz yıllık izine çıktığında firmamız personelleri gerekli temizlik hizmetini devir alacak yapıya sahiptir.

Şişli dış cephe cam temizliği; firmamız Şişli bölgesindeki yüksek cephelerin, plaza, ev ve ofislerin cam temizliğini A tipi uzman camcıları ile yapmakta olup bölgede vinç çalıştırmanın gereklerini geçmiş tecrübelerinden dolayı iyi bilmektedir. Özellikle dış cephe asansörü olmayan binalarda firmamızdan öneri alınız.

Şişli temizlik Şirketleri, şişli bölgesinde yapılan cami temizlikleri, fabrika temizliği, ev ofis temizlikleri, yangın ve su baskını temizlikleri, Halide Edip Adıvar daire temizlikleri, Osmanbey tekstil firmaları, Halaskargazi ofis temizliği, Perpa ve Bomonti iş merkezi temizliklerinde öncü olduğu gibi, Fervante Tekstil, Mesam (Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliği), Odeon Turizm Şirketler Grubu gibi farklı bünyelere hizmet vermektedir.

Şişli sözleşmeli temizlik personeli ihtiyaçlarınız için Şişli bölgesinde ikamet eden personellerimiz ile Perpa Ticaret Merkezi ve Levent Nef 09 ofisimizden hizmet verilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi