Şişli temizlik firmaları

Şişli Ev Temizlik Firmaları

Şişli Ev Temizlik Firmaları: yaklaşık 30 yıldır temizlik hizmeti vermekte olup ev temizliği hizmeti bunların başında gelir. Bizi telefonla yeni arayan yada abonelik ağımızdaki eski müşterilerimize m2 yada personel bazında fiyat tekliflerimiz sunulmaktadır. Şişli ev, villa, bina, apartman, işyeri ofis, her türlü mekan ve bölgelere keşif hizmetimiz mevcut olup büyük daireler için keşif yapılmaktadır. Şişli Ev Temizliği Firmaları.

Firmamız daireler için yeni bulduğu sistem ile yaygın olan m2 hizmetini de kaldırarak yeni sistem ile sizlere fiyat dökümü verebilmektedir. 400 m2 üzeri villa ve dairelerde boş yada dolu olmasına bakılmaksızın keşif hizmeti yapılmaktadır. Fiyatlandırmanın yanı sıra inşaat halindeki dairelerde periyodik 3 aşamalı süreç uygulanabilir.

Şişli Boş Ev Temizliği: Cam temizliği, çerçeve temizliği, fayans temizliği, mutfak temizliği iç dış dolap içleri dahil, banyo temizliği, parke temizliği, balkon temizliği, panjur temizliği ( uzanılabildiği kadar)

Şişli Eşyalı Ev Temizliği: Cam çerçeve iç dış temizliği, kapı silimi, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, duvar silimi, buharlı petek temizliği, aydınlatma ve avizelerin temizliği itina ile yapılır. Banyo, fayans ve derz arası ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavaboların buharla temizlenmesi dahildir. Mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi.  Dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi. Buharla davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması. 7 adımda wc lerin temizliği ve dezenfeksiyon. Mobilya temizlikleri. Balkon temizliği. Granit, parke, marley, mermer, pvc, fayans ve doğal taş zeminlerin temizliği. Dezenfeksiyon uygulaması.

Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Şişli İnşaat sonrası ev temizliği: Cam çerçeve ve doğramalarının, zeminlerin bant, etiket, harç ve boya gibi artıklardan uygun kimyasallar, makine ve buhar yöntemi ile ve mekanik olarak temizlenmesi. Duvarların yeni dairelerde kuru mopla tozu alınır. Eski oturulan dairelerde yaş silim yapılır. Bu esnada petek altları ve süpürgeliklere havlu konmalıdır. Duşa kabin, fayans, derz araları buhar yardımı ile temizlenir. Oturulan eşyalı dairelerde aygaz vs. buhara tutulup yumuşatıldıktan sonra silinir. Aynalar içlerine su gidecek şekilde silinmemelidir. Parkeler nemli moplar ile temizlenir. Sert zeminler harici makineye gerek duyulmaz.

Şişli Yangın Sonrası Ev Temizliği: Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediğimiz bir felakettir. Yangın sonrası temizlikte kullandığımız ürünler, Avrupa ve Amerika patentli olup dünya standartlarındadır. Duvarlar özel kir ve is sökücü kimyasal ile jeneratörler yardımı ile yıkanarak temizlenir. Halıfleks ve koltuklar çift motorlu sanayi makineleri ile vakumlu yıkama yapılır. Mutfak dolapları temizlenir. Bulaşık, çamaşır, ütü ekstraya girer. Mutlak müşterilerimiz tarafından iş öncesi bildirilmelidir.

Şişli Su Baskını Ev Temizliği: Su baskını sonrası temizlik akü ve jeneratörlerimiz mevcut bulunup tüm vakumlama türü makinelere sahibiz. Vakumlama yapıldıktan sonra, temizlik tüm alanlara, ardından dezenfeksiyon uygulaması şarttır.

Ev temizliği fiyatı: Her 45 m2 için bir temizlik personeli belli m2 aralıklarına göre personel tahsisi.

Ödeme: iş başlangıcı yarısı, iş bitimi yarısı.

Şişli Ev Temizliği şirketi hizmetleri: Şişli ev temizliği şirketi, Şişli daire temizliği şirketi, Şişli inşaat sonrası ev temizliği, Şişli boş ev temizliği, Şişli ev temizliği firmaları, Şişli Dış cephe temizliği, Şişli Bina temizliği, Şişli Tadilat sonrası temizlik, Taşınma sonrası temizleme, Şişli Taşınma öncesi temizlikleri.  Zemin yıkama, Halıfleks temizliği, daire temizliği, şişli ofis temizliği, şişli ev temizliği, şişli İnşaat temizliği, cafe temizliği, kuaför salonu temizliği, Restoran temizliği bazı hizmetler arasındadır.

Dershane temizliği, Cami temizliği , Fuar temizliği, ofis temizliği, fuar temizliği, Stant temizlik, ev temizliği. Konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, ticaret merkezi, makine, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi