Şirketlerin Temizlik Hizmeti

Işıltı Temizlik Şirketleri‘nin 25 yıldan bu yana temizlik hizmeti verdiği firmalar halende hizmete devam etmektedirler. Uzun yıllar aynı şirketler ile çalışmanın püf noktalarını bilen Işıltı Temizlik Şirketi, müşterileri tutmanın yanı sıra yetiştirdiği temizlik personellerini de daimi olarak bünyesinde tutmayı başarmıştır. Nitelikli personel yetiştirmenin zorluklarını bilen firmamız temizlik hizmetini verirken iş güvenliğini ön plana almıştır. Çalışanların iş güvenliği yanı sıra hizmeti alanlarında can ve mal güvenliği çok önemlidir.

h-sirket-temizligi-istanbulŞirketlerin hafta sonu ve günlük temizlikleri; her firmaya uygun temizlik çözümleri ile temeller iyi kurulduğunda hedef kendiliğinden gelmektedir. Tüm İstanbul ve Türkiye geneli parttime temizlik ekiplerinin yanı sıra mobil dış cephe cam temizlik personelleri ile de hizmet verilmektedir.

Şirket Temizliği İletişim; yöneticilerin şirket temizliği hakkındaki sıkıntılarına son. Firmanıza uygun temizlik paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi