sanayi mahallesi temizlik firmaları

Sanayi Mahallesi Temizlik Firmaları

Sanayi Mahallesi Temizlik Firmaları; temizlik firmaları arayışınıza deva olan bölgenizdeki Işıltı Temizlik Şirketi ile yeni tip temizlik uygulamalarına geçişin rahatlığını ve huzurunu yaşayınız. Sağlıklı beden sağlıklı çevrede olur diyen Işıltı Sanayi Mahallesi Temizlik Şirketi, sanayi mahallesini pilot bölge seçmiştir. Sanayi Mahallesi Temizlik Firmaları.

Sanayi Mahallesi kurum ve kuruluşların temizliği: Fulltime ve parttime personeller ile firmaların, ticari müessese ve özel kuruluşların, fabrika, atölye, dernek, vakıfların yapıların biçimi ve döşeniş tarzına uygun temizliklerini yapmak. İç ve dış bina, çerçeve, cephe camı temizliklerini tek defaya mahsus yada yıllık abonelik biçiminde yapmak, temizlik teklifleri oluşturmak, müşteri kayıtlarına göre sistem içine almak.

Sanayi Mahallesi günlük, haftalık, aylık ev ofis temizliği hizmetleri; Sanayi bölgesinde ev ve ofislere temizlik hizmeti yanı sıra dezenfeksiyon hizmeti verilmektedir. Evlere günlük mobil temizlik ekibi sağlanırken ofislere de aynı şekilde servis gönderilebilmektedir. Firmaların günlük toz alım işleri ile iç ve dış mekanlar ışıl ışıl olmaktadır. Her gün temizlik yapılan alanlarda bile aylık temizlikte olması gereken cila, halı, koltuk yıkama gibi detaylar mutlaka yerine getirilir. Sanayi Mahallesi ana cadde üzerindeki vitrin camı temizlikleri, dış cepheleri ve merdiven temizlikleri de yürütülen işler arasındadır.

Sanayililere daha iyi hizmet vermek için ek yerleşim yapan Işıltı Sanayi Seyrantepe Temizlik Firmaları, hızlı servis imkan ve olanakları ile başka temizlik şirketi aratmıyor.

Sanayi Semti ev ofis temizlik şirketleri içinde yer alan hizmetlere ait; kapı, pencere, her tür mobilya, çerçeve, tablo, fayans, raf, ayna, petek, dolap, mutfak, süpürgelik, banyo ve tuvaletin detaylı temizliği yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk temizliğinde de kısa sürede temizlik ve kurutma hizmetlerimiz başlamıştır. Temizliği biten alanların kontrolü yapılırken hijyen ve dezenfektenin iyi bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunmaktadır.

Sanayi inşaat temizliği; tadilat, boya badana sonrası inşaat temizliği ile Sanayi cam temizliği. Sanayi ev temizliği, sanayi iş merkezi temizlikleri, hukuk bürosu, diş hekimi muayehaneleri. Tekstil atölyeleri, mağaza, kuaför salonları., Kafeler, otopark, fırın, market, alışveriş merkezleri. Sağlık merkezleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, eczaneler. Ofis, işyeri, dispanserler, fizik tedavi merkezi temizlik, klinik temizlikleri. Güzellik merkezleri, otel, pansiyon, yurt, spor merkezleri. Nikah – düğün salonları, kültür salonları, kreş, turizm şirketleri, borsa şirketleri., Büro, sigorta şirketleri, bina, apartman, restoranlarına tadilat sonu temizlik hizmeti verilmektedir. İş sonrası ihtiyaçlarına göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Sanayi Semti Temizlik Elemanları; Nef 09 Plaza’da donanımlı eğitim salonlarında personellerin hijyen uygulamalarını öğrenmesini sağlanır. Ekipman merkezi konumu itibari ile Sanayi içi servis ulaşımında hızlılık sağlanmaktadır.

Sanayi Tel: 212 2221150     WhatsApp: 5304124053

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi