Ofis Temizleme

Ofis Temizleme Firması: Ofis temizleme firması, 90’lı yıllardan bu yana ofis temizlik hizmetleri başta olmak üzere tüm temizlik işlerini profesyonel olarak yürütmektedir. İstanbul’un tüm semtlerine ofis ve şirket temizliği hizmetleri. Ayrıca Ofis Temizleme İşleri içinde bir takım hizmetler yer alır. Dış cephe cam temizlikleri, halıfleks yıkama hizmeti, otel temizliği, makine temizliği, koltuk yıkama ve cilalama hizmeti sunulmaktadır.

OFİS TEMİZLİĞİNE İHTİYAÇ DUYULAN DURUMLAR

İnşaat sonrası ofis temizliği
Boya badana sonrası ofis temizliği
Denetim öncesi eşyalı ofis temizliği
Yıllık sözleşmeli (part – full) ofis temizliği

Ofis Temizleme Firmamız, ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde farklı bir kaç program dahilinde yürütmektedir. Ayrıca ofislerin dış cephe temizlik işleri ve periyodik zemin cilalama hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

Parttime ofis temizliği; her gün mesai sonrası ortalama 2 saat hızlı temizlik, hafta sonu bir gün detaylı temizlik şeklindedir. Her akşam gün içindeki çöplerin binadan uzaklaştırılması, günlük hijyen sağlanması açısından önemlidir. Bu programa mesai saatleri içinde, fulltime temizlik personel hizmeti eklenebilir. Amaç akşamları yapılan temizliğe ek olarak gün içi ortak alan temizliklerinin yürütülmesidir. En fazla talep edilen temizlik programıdır.

Fulltime ofis temizliği; çok yaygın bir temizlik programıdır. Gün içi yoğunluk yaşanan ofis yada şirketlere önerilmez. İç bünyesinde  mesai sonrası sonrası güvenlik ekibi bulundurmayan şirketlere yöneliktir. Bazı durumlarda, uygun görülmese de çay ve temizlik hizmeti aynı personel tarafından sunulabilir. Çay sunum personeli tarafından sabahları yoğunluk başlamadan ofislerin temizliği yapılabilir. Bunda sakıncalı bir durumda yoktur. Fakat gün içi wc temizlik işleri, ortak alan temizlik işleri gibi hizmetlerin aynı personel tarafından yerine getirilmesi, hijyen açısından sıkıntı yaratabilir.

Haftalık ofis temizliği; özellikle hafta sonu bir gün temizlik hizmetinin talep edilmesidir. Hizmet alıcı, yıllık üzerinden haftanın kendilerine uygun bir gününde komple temizlik hizmetini satın alır.

Firmamız duvar temizliği, halıfleks yıkama hizmetleri gibi yılın belli zamanlarda yapılan işlerden ekstra ücret almamaktadır.

Ofis temizliği kapsamında ana kısımlar;

  • Ofis cam çerçeve temizlikleri
  • Ofis duvarlarının temizliği
  • Ofis masa ve dolaplarının genel temizliği,
  • Ofis dezenfeksiyonu
  • Ofis halılarının belirli sürelerde yıkanması hizmeti
  • Ofis koltuklarının temizliği
  • WC temizliği
  • Balkonların temizliği
  • Ofis ortak alan kısımlarının temizliği
  • Şirket binalarının vinçli dış cephe temizlikleri

Ofislere temizlik hizmeti vermenin yanı sıra personel temini şleri de en iyi şekilde yürütülmektedir. Çay servis sunum hizmetleri, genel temizlik hizmetleri gibi detaylı işler bünyemiz dahilinde faturalandırılarak yürütülebilir. Firmamızın özellikle istanbul ofis temizliği, ofis içi maliyet düşürme, gider raporlama ve danışmanlık hizmetlerinde de geçmiş bir yığın başarılı referanslarından istemeyi unutmayınız.

h-ofis-temizligi-sirketi-isilti

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ofis temizlik hizmeti verilen bölgelerden bazıları;

Kadıköy, içerenköy, Ataşehir, Bostancı, Çengelköy, Beykoz, Kavacık, Erenköy, Bağdat Caddesi, Göztepe, Suadiye, Şaşkınbakkal

Şişli, Levent, Beşiktaş, Maslak, Kağıthane, Gümüşsuyu, Beyoğlu, Halıcıoğlu, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Yenibosna, Sultanahmet, Taksim, Nişantaşı, Karaköy, Mecdiyeköy, Esentepe, Ulus, Etiler, Gültepe, Çeliktepe, Seyrantepe, Nef 09 ofis temizliği, Ataköy, Bakırköy, Florya, Yenibosna, Topkapı, Fındıkzade, Aksaray, Eminönü, Kocamustafapaşa, Beşyüzevler, Sultangazi, Habipler, Arnavutköy, Bebek, Sarıyer, Fulya, Ihlamur, Ortaköy, Kabataş, Galata, Fatih, Aksaray, Vatan, Bahçelievler, Beylikdüzü, Halkalı, İkitelli, Başakşehir, Küçükmece, Büyükçekmece, Esenyurt, Spradon, Ispartakule, Bahçeşehir, Avcılar, Silivri, Yeşilyurt, Yakuplu, Güneşli, istoç, Sefaköy

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi