maslak ofis temizlik firması

Maslak Düzenli Ofis Temizlik Firması olarak görünüşlerin önemli olduğunu biliyor ve mekanları yeniliyoruz. Ziyaretçilerin aklında genel olarak kalan büroların ilk görünümüdür. Görünüm ve çalışanların mutlu, huzurlu, hijyenik ve üretken ortam birliği, kartvizit ve logoların önüne geçmektedir. İlk izlenim iyi ise genel düşünce organizasyon yapısını ve yüksek kaliteyi yansıtır. Aksi takdirde güven eksikliği doğurur ve işletme içi kontrolün iyi yapılamadığı anlamını taşır.

Haftada 45 saat ofiste kalıyoruz!

Ortalama bir çalışanın haftada 45 saat çalıştığı, çalışanların, ortakların, ve müşterilerin bu kadar gün ve saat aynı havayı teneffüs ettiği düşünülür ise sabit ofis temizliğine duyulan ihtiyacın ne denli önemli olduğu daha iyi anlaşılabilir. Ofis tozları ve ofis enfeksiyonu kişileri olumsuz yönde etkileyip sağlığını bozabilir.

Genel ofis temizliğiniz söz konusu olduğunda, yönetim kadromuz firma yöneticiniz ile görüşür, ihtiyaçları ve ekipmanları belirler. Malzeme dahil yıllık üzerinden aylık program ve sözleşme ile belirlenen yada ihale şartname usulleri doğrultusunda hazırlanan teklifler ilk adımlardır. İşe uygun personel kadroları oluşturmak ve en iyi ofis temizliğini yapmak, iş ortamının çalışma akışına göre standartları belirlemek tecrübeli Maslak Sabit Ofis Temizlik Şirketi işidir.