maslak ofis temizlik

Maslak Ofis Temizlik Şirketi

Ofis çalışanlarının yaşam kalitesini yükseltmek, sağlıklarını korumak, iş verimini ve işletme içi başarıyı artırmak için Işıltı Maslak Ofis Temizlik Firması kolları sıvamış durumda.

Faaliyet gösteren ofis temizliklerinin mobilyalarının silimi, ofis araçlarının temizliği, ofis masası sandalyesi, ahşap ve çelik tüm yüzeylerin silimleri, mermer, pvc, seramik, parke tüm zeminlerin temizliği, el girmeyen yüzeylerin buharlı temizliği yapılır. Faaliyet gösteren ofis temizlikleri genelde gün atlamadan yapılanı şeklindedir. Maslak plaza gruplarında özellikle partime temizlik hizmeti başı çeker.

Her sabah işe başlayan  Maslak temizlik şirketi çalışanının, nazik, kibar ve güler yüzlü olarak işe başlaması aslında işini severek yapmasından geçer. Mesleğe gönül vermiş bu emektar çalışanlarımız, işin tüm inceliklerini bilir ve keşfeder. Farklı çalışma anlayışı ile yeni method ve faydalı yöntemleri deneyerek müşterisine hizmet verir.

Maslak eşyalı ofis temizliği, boş ofis temizlik işleri,  boya badana sonrası, tadilat sonu, inşaatı bitmiş ofislerin temizlik aşamaları ve malzemeleri birbirinden farklı olup gerektiği zamanlarda bilirkişi gönderilmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi