Levent temizlik şirketleri açısından elverişli bir bölge olduğu gibi günümüz modern işletmeleri içinde avantajdır. Levent, İstanbul’un tam merkezinde yer aldığı gibi iş merkezleri, konut, villa hatta bahçeli ev ve villa ofisleri, rezidans ofisleri ile çok zengin bir mimariye sahiptir. Yerleşimin güzelliği dolayısı gerek yaşam alanları gerekse otoparklı konumları ile bir çok iş adamı burayı tercih etmektedir. Çalışanlar için ise ulaşımı çok kolaydır.

Levent Temizlik Şirketleri olarak 4.Levent Nef 09’dan hizmet vermekteyiz.

Sapphire Otel, Metrocity, Kanyon Alışveriş Merkezi, Tekfen Tower, Nef Rezidansları, Maya, Mövenpick Otel gibi binaları, otelleri, alışveriş merkezlerine yakınlığı  ile önemi artmıştır. Temizlik Firmamız, 1. Levent’ten 4. Levent’e kadar Büyükdere Caddesi’nin her iki tarafına da Gazeteciler Sitesi, Etiler, Ulus, Sanayi, Gültepe dahil olmak üzere ev temizlik hizmeti, ofis temizliği, dış cephe ve cam temizliği, şirketlerin ve plazaların halı yıkaması, koltuk yıkama, daire, bina ve apartman ortak alanları zemin cilalama hizmetleri vermektedir.

h-levent-temzilik-sirketimiz

Levent ev ve ofisleri temizlenirken, firmamız özellikle araçlardan iniş biniş ve çalışma sırasında sükuneti korumaktadır.  Bölgeyi iyi tanımamız nedeni ile Levent hizmet alıcısı, tüm temizlik işlerinde kolaylıkla şirketimizi tercih etmektedir. 25 yılı aşkın referanslarımıza her gün yeni Levent referansları eklenmekte ve bu da bize güç vermektedir.

Sektörde yaklaşık 22 yıldan bu yana emek veren Işıltı Temizlik Şirketi, işte tamda bu gücün verdiği yenilenmiş enerjisi  ile 2014 yılında,  4.Levent Nef 09’da 3. Şubesi’ni bünyesine eklemiş olup sizlere layık olma yolunda ilerlemektedir.