levent temizleme şirketi

Levent Temizlik Firmaları; Temizlik firmaları arayışına deva olan Levent Bölgesi Işıltı Temizlik Şirketi ile profesyonel ev ofis temizlik hizmetleri kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır. Sıradan temizlik firmalarının ötesinde temizliğin tüm dallarına dökmüş olduğu geçmişiyle Işıltı Markası edinilmiş olup hizmet alıcısı tarafından kalite beyanı ile tescil edilmiştir.

Levent Mahallesi geçmiş çalışmaları, bölge hassasiyeti, konumu, temizlik içerik dalları biçimiyle aşina temizlik firması, özellikle acil temizlik ya da afet sonrası temizlikleri gürültüsüz çalışma ortamına alışkın temizlik elemanları ile yapılmaktadır. İstanbul içi hayati konumuna yaraşır şekilde temizlik hizmetini rahatsız olmadan alan Sayın Levent Müşterilerimiz, otopark, servis, ekip konumlanma, taşıma, nakliye, çevre bilinci, iş akdi gibi konular ile de yorulmasına gerek kalmadan hizmet ayağına gelir.

Levent Mahallesi özel ve ticari kuruluşların temizliği; Fulltime ve parttime personeller ile firmaların, ticari müessese ve özel kuruluşların, fabrika, atölye, dernek, ofis temizliklerini yapmak. İç ve dış bina, çerçeve, ev ofis camı temizliklerini tek defaya mahsus ya da yıllık abonelik biçiminde yapmak, temizlik teklifleri oluşturmak, müşteri kayıtlarına göre sistem içine almak.

Levent ev ofis temizlik hizmetleri; Levent ofis temizliği ve ev temizlikleri, boş dolu daire ve villa temizlikleri itina ile yapılır.

Levent inşaat sonrası temizlik şirketi; Tadilat, boya badana sonrası inşaat temizliği, ilk oturum öncesi temizlik, Levent cam temizliği, Levent ev temizliği, Levent şirket temizliği, genel müdürlük binaları temizlik, Levent iş merkezi temizlikleri, site, anaokulu, okul, tuhafiye, hukuk bürosu, diş hekimi muayehaneleri, tekstil atölyeleri, mağaza, kuaför salonları, cafeler, otopark, fırın, market, alışveriş merkezleri, sağlık merkezleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, eczaneler, ofis, işyeri, dispanserler, fizik tedavi merkezi temizlik, klinik temizlikleri, güzellik merkezleri, villa, müstakil işyeri ev temizliği, otel, pansiyon, yurt, spor merkezleri, nikah – düğün salonları, lokanta, kültür salonları, kreş, turizm şirketleri, pastane, borsa şirketleri, forex, büro, sigorta şirketleri, bina, apartman, restoranlarına tadilat sonu temizlik hizmeti verilmekte, iş sonrası ihtiyaçlarına göre hizmet çoğu zaman devam etmektedir.

Sanayi Tel: 212 2221150     WhatsApp: 5326449912

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi