Kurumsal Temizlik Şirketi Işıltı Temizlik

1997 yılında temizlik sektörüne giren Işıltı Temizlik Şirketleri, 2000’li yıllarda başarısını zirveye taşımıştır. Temizlik işini özümseyen ve ticari bakışı ikinci plana atan kurumsal temizlik şirketi aynı zamanda bir çok kişiye iş imkanı sağlamıştır.

Personellere verilen eğitimler sonucunda, gerek firmaların çay servis ve temizlik işleri, gerekse hijyen kalite bilinci oturması, firmalarda motivasyon artırma teknikleri kullanılmaktadır. Ev temizliğine yeni bir bakış getirilmiş ve gündelik personelden ziyade ekip anlayışı ile temizlik hizmetinin seviyesi yukarı çekilmiştir. Firma ayrıca halıfleks yıkama, mermer zemin cilalama, koltuk yıkama işlerinde hizmette vermekte olup, dış cephe temizliğinde de ayrı bir nace koduyla çalışmaktadır.

Özellikle temizlik malzemesi konusunda hassasiyet gösteren Işıltı Temizlik Şirketi konuya aşağıdaki şekilde bakmaktadır.

h-1996dan-bugune-isilti-temizlik

Temizlik malzemelerinin yüzeyin cinsine göre ehil eller tarafından belirlenmesi gerekir. Aksi takdirde gerek insan sağlığı, gerek ise materyallerin durumu açısından sakıncalı olmaktadır. Bu derinlemesine önem ihtiva eden bir konudur. Ağartıcı ve tahriş edici kimyasallar illa gerekmedikçe kullanılmamalı, gerektiği durumlarda da bir takım koruyucu önlemler alınarak kullanılmalıdır. Bunu yaparken, yüzeyin materyale dayanıklılığı konusunda da, personelin bilgi sahibi olmak gerekir.

İstanbul hizmet bölgelerinden bazıları:

Avcılar, Bağcılar, Yenibosna, Küçükçekmece, Halkalı, Kemerburgaz, Şirinevler, Bahçelievler, Akatlar, Levent Kanyon ve iş merkezleri, Ulus, Sarıyer, Florya, Şişli, Maslak Plazalar, İkitelli vs.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi