İstanbul’da Her Bölgeye Temizlik Fırsatları

İstanbul’da Her Bölgeye Temizlik Fırsatları; İstanbul’un her bölgesine özel temizlik fırsatları sunan şirketimiz, ev ve iş yerleriniz için kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktan mutluluk duyar. İstanbul’un tüm semtlerine yayılmış olan ekiplerimiz, size en uygun temizlik çözümlerini sunmak için hazır bekliyor. İstanbul’da Temizlik Fırsatları.

Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, halı yıkama gibi çeşitli hizmetlerimizle İstanbul’un her noktasına hızlı ve etkili bir şekilde hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla eviniz veya iş yeriniz için en iyi temizlik deneyimini sunmak için çalışıyoruz.

Bölgelere Göre İndirimli Temizlik Fırsatları

Her bölgeye periyodik sistemlerde indirim fırsatları.

  • Ev temizliği kampanyası. Yılda 4 defa hizmet alan müşterilerimize dezenfeksiyon hizmeti hediyedir.
  • Ofis temizliği kampanyası. Parttime ve hafta sonu temizliğinde %20 indirim fırsatı.
  • Koltuk ve Halıfleks yıkama kampanyası.
  • Dış cephe cam temizliği kampanyası. (ofis cam siliminde % 20 İstanbul’da her bölgeye indirim fırsatları.
  • Villa temizliği kampanyası ile İstanbul Işıltı Temizlik Şirketleri.

Ev ve Ofis Temizliği; işinde uzmanlaşmış bayanlarımız tarafından uygun bez ve kimyasalları ile teknoloji kullanılaraktan yapılmaktadır. Ahşap mobilyalarda, ağartıcı kimyasallar kullanılmamalı, iyi sıkılmış mikrofiber bezler ile yüzeyler silinmelidir. Ev temizliği şirketi, gönderdiği personeline bu şekilde yapacağı işin eğitimini vermiş olup, evin tüm yüzeylerindeki çalışmalara göre ev temizlik şirketleri personellerine donanım ve ivme kazandırılmıştır.
h-her-bolgeye-temizlik-indirim

İstanbul’da Temizlik Fırsatları için İletişim.

İstanbul’da Her Bölgeye Temizlik Fırsatları; İstanbul’un her bölgesine özel temizlik fırsatlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel temizlik paketleri oluşturarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Kar Tatillerinde hanımlar için bazı temizlik fırsatlarımız var. Profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışımızla ev veya iş yerinizin temizliği konusundaki endişelerinizi bizimle paylaşın. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Temizlik konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi