İnşaat Sonu Temizlik İşleri

İnşaat Sonrası Temizlik İşleri;

Bu Hafta Yapılan İnşaat Sonrası Temizlik İşlerinden Bazıları

ARTİCA Yapı Mimarlık Firmasının Gültepe Mahallesi, eski Philips binasını restore ederek yeni adı ile Collective House olarak yeni adı ile inşa ettiği, 80 ad. büyüklü küçüklü ofis inşaat sonrası temizlik işleri, Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 1 hafta süre içinde yapılmıştır. Collective House giriş bölümü, sekreterya bölümü, cafeterya , bekleme salonlarının temizliği ilaveleri de en iyi şekilde temizlendi ve 05.06.2016 tarihinde müşterisine teslim edildi.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve kampüsleri tadilat sonrası temizlik işleri 06.06.2016 tarihinde bitirildi. Dış cephe cam temizliği, bina iç temizlikleri, zemin temizliği komple yapılan İlahiyat Fakültesi bünyesinde diğer temizlik işlerine de kısa zamanda başlanacaktır.

Cami temizlikleri; Ramazan ayına bir gün kala genel temizlik işleri tüm camilerimizde bitirildi. Cami halıflekslerinin yıkanması, avize ve çini temizlikleri, mermer oyma ve yüzeyleri ve parmaklıklar, cami sütunları temizliği, temizlik hizmetinin içeriğinde mevcuttur.Temizliği biten bazı camilerimiz; İstinye Poligon Camii, Altıntepsi Yunus Emre Camisi, Beyazıt Kalecici Camii.

Bayrampaşa İş Merkezi temizlik işleri; dış cephe temizliği Mayıs Ayı itibariyle tamamlanan iş merkezinde daimi temizlik personelleri ile hizmet devam etmektedir. 2003 yılından bu yana tüm temizlik işleri, Işıltı Temizlik Şirketi tarafından yürütülen Özel İdare Bayrampaşa’nın zemin cilalama ve cam temizlik işleri de beraberinde yürütülmektedir.

Ümraniye Mektebim Okullarından sonra Avcılar Mektebim Okulları tadilat sonu temizliği 06.06.2016 gecesi bitirilmiştir. Okul temizliğinde hassasiyet isteyen okul idarecileri eşliğinde temizliği yapılan alanların kontrolü en iyi şekilde sağlandı. Oldukça zor ve güç isteyen bir iş olan tadilat ve inşaat sonu ilk temizliği camlarından süpürgeliklerine, duvarlarından kapılarına tüm ince hatları ile başarıyla bitirildi.
insaat-sonrasi-temizlik-islerinden-bazilari

Bu hafta yapılan abonelik temizlik işlerinden bazıları; Fervante Tekstil atölye ve ofis alanları temizliği, İlkerler Otomotiv bünyesi tüm ofisleri ve cam temizlik hizmetleri, zemin temizlikleri, Odeon Turizm ofisleri, Kırmızı Fikirler Levent, Teko Alüminyum Megacenter Bayrampaşa, Most Prodaction Arnavutköy.

Işıltı Temizlik Şirketleri‘nin 5 yılda bir şirketler ile yaptığı anket çalışmaları sonucu diğer şirketlere oranla, Işıltı Temizlik firmasının daha üst kalite iş çıkardığı ve personel kalitesinin daha yukarıda olduğu yönündedir. Özellikle mimarlık ve dekorasyon firmaları başta olmak üzere tüm sektörlerin temizlik işlerinin yürütülmesinden memnun kaldığı ve çalışmaya devam etmek istedikleri yönünde bilgiler rapor edilmiştir. Işıltı Temizlik personellerinin beyanına göre ise de tadilat, her tür inşaat sonu temizlik, zemin cilalama, plaza dış cephe cam temizliklerinde çok zevkli bir çalışmalar sergiledikleri yolundadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi