Duvar Silimi Cam Çerçeve Hariç/Dahil

8.850  + KDV

İşe Başlanma Saati: 9.45- 15:00
Temizlik malzeme ve kimyasalları tarafımıza aittir.
Personellerimizin yemek bedeli firmamıza aittir.
Ödeme öncesi hizmet tarihini telefon ile teyit ediniz.
İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (212) 2221150 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki fiyatlar değişebilir.

Açıklama

Duvar Silimi Cam Çerçeve Hariç/Dahil

Duvar Silimi Cam Çerçeve Silimi Hariç/Dahil: Yıkanan duvarların uzun süre temiz görünmesi gerekir. Firmamızın önerdiği duvar silimi talimatlarını mutlaka uygulayınız. Duvar Silimi Fiyatları.
İş başlangıcında bir yetkiliniz iş yapılacak alanı uygun halde teslim ederek güvenli iş formunu imzalamalı, iş bitiminde de işi görerek teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.
Firmanızın iş akışına ve Duvarın kirliliğine göre saatlerde değişiklik olabilir.
Firmamız iş kalitesi açısından deneyimli, üniformalı ve güvenilir personellerden oluşan programlar hazırlar. İşin ertelenme durumlarında en fazla 72 saate kadar firmamız telefonlarımızdan haber verilmesi gerekmektedir. Verilen gün ve saatte hizmet alıcının işin yapılacağı mekanda bulunmaması durumlarında işin bedeli geri iade yapılmaz.
Duvar Temizliğinde çalışan tüm personellerimizin iş güvenlik sertifikaları bulunmakta olup hepsi sigortalıdır. Resmi tatil ve ulusal bayramlarda çalışma yapılmamaktadır. Yoğunluktan kaynaklı lütfen bize danışmadan paket satın almayınız.
Bayram vs resmi tatillerde çalışmamız yoktur.