Gündelikçi Temizlik Personelleri

Çalışan bayanlar, çocuklu bayanlar, ev hanımları dahil herkesin işini kolaylaştıran gündelikçi bayanlarımızın temizlikte önemi çok büyük gerçekten. Cam temizliği, boya badana ya da derin temizlikler için kapasitesinin üzerinde çalıştırılan gündelikçi çalışanlara günlük hayatta da bir yığın temizlik işlevini yaparken ihtiyaç duyulmaktadır.

Peki bu konuda halkımız ne kadar bilinçli? Ev ve ofislerin temizliğinde, dikkat etmeden gündelikçi çalışanlara yüklenen en az 4-5 tane iş kolunun sonuçlarının getireceği vahim durumlar ne kadar biliniyor ?

Gündelikçi bayanlara gelince; 3 kuruş para kazanayım derken canından dahi olabileceği, iş güvenlik eğitimleri, sigortası bile olmadan çalışmanın zorluklarını, mesuliyetlerinin ağırlığını ve mesleki bıkkınlık gibi unsurlarının yanı sıra hiçbir kurumsal statüsü olmadan çalışmasının iniş çıkışları, evin sahibinin yada üst düzey çalışanının da personel yönetimi ve eğitimi almadan kendilerini idare etmesi ile oluşan olumsuz sonuçları çok fazladırEviniz Evimizdir anlayışı ile yola çıkan Işıltı Ev Temizlik Şirketi, sektörünün en iyisi olup hizmet alıcı durumunda olan ev hanımları ve çalışan bayanlara kendilerini rahatlatacak çeşitli eğitimleri ücretsiz sunmanın yanı sıra ev temizlik programları ve kişiye özel ev temizlik fiyat seçenekleri ile de ivmeyi yüksek tutmaktadır. Hizmet alıcıların iş öncesi bilmesi gereken detaylar kendilerine yazılı olarak gönderilmekte ve müşterisinin kötü sürprizler ile karşılaşmasını önlemektedir.

Ofis ve ev temizliği kapsamında, İstanbul geneli hizmet veren Işıltı Temizlik Şirketleri, Levent, Bayrampaşa, Şişli ve Bostancı genel merkez ve şubelerinden ulaşım ve personel istihdamı yapılmaktadır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi