Ev Temizliği

Işıltı Ev Temizliği Şirketleri, 1996’dan beri evleriniz de, ofislerinizde, villa ve şirketlerinizde Ev Temizlik Hizmeti sağlamaktadır. Işıltı Ev Temizlik Şirketi personelleri, ev ve ofis temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat etmekte, teknik aparat ve ekipmanları ile en içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı göstermektedir. Işıltı temizlik firması, yirmi yıllık geçmişimizde bu sayede geçmiş devamlı müşterilerinden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahip olmuştur.

Işıltı Temizlik Şirketimiz sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Duvar temizliğinden cam temizliğine, halı temizliğinden koltuk temizliğine bütün ev temizlik işleri tarafımızca yürütülmektedir.

Ev temizlik çeşitleri;

İnşaat sonrası daire temizliği, her türlü ev temizliği, villa temizliği, bina temizliği hizmetleri, inşaat sonrası ev temizliğiboya badana sonrası ev temizliği, evde koltuk yıkama, kanape yıkama, masa sandalyesi yıkama hizmetleri, ev halısı yerinde yıkama, ev zemin cilalama hizmeti, Periyodik ev temizlikleri, ayda bir ev temizlikleri, haftalık ev temizlikleri, çamaşır, ütü personeli gönderimi, sunum personeli gönderimi, boş ev temizliği, yardımcı personel gönderimi, eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, ev dezenfektanı uygulaması.

Ev temizliğinde yapılan yanlışlar :

  • Çoğu zaman misafir öncesi yada acil durumlarda hızlı temizlik şirketi arayışına girip gerekli araştırmayı yapmadan ehil olmayan ellerden hizmet almak.
  • En düşük fiyatı veren (hizmette kalite ve deneyimi tam oturtamamış) ev temizlik firmalarından temizlik hizmeti almak.
  • Tozlanma artmadan periyodik şekilde hizmet alınmaması.
  • İş güvenliksiz kişi çalıştırılması
  • Malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması
  • Koltukları silerek kiri içine gömmek
  • Temizlikte kullanılması sakıncalı kimyasalları sıkça kullanmak astım krizlerini tetikler.
  • Halı ve koltuklarda vakumsuz buhar uygulaması yapmak mite’ların oluşumunu hızlandırır. İyi bir ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır.

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri

Ev temizlik sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firma, modern mesken temizlik makineleri, temizliğin yanı sıra hijyeni ve dezenfeksiyonun gerçekleştiği başarılı çalışmalar, koku nem giderici uygulamalar, inşaattan çıkmış daire kaba temizliklerinin yapılması, zarar görmüş zemin temizlik işleri gibi ortam iyileştirmeye münhasır bir çok yenilemeler yapmıştır. Bütün bu yeniliklere rağmen temizlik firmalarının ekonomik ücret tabloları ile müşterinin karşısına çıkılarak sürümden tasarruf amacına gidilmektedir. Sonuç olarak ev temizliği arayışına giren hizmet alıcı, daimi süreçte de sabit ev temizlik firması ile çalışmış olmanın huzurunu yaşamaktadır. Ev temizlik fiyatları hakkında 212 2221150’den bilgi alınabilir.

Ev hanımlarının ve çalışan bayanlarımızın yaptığı ev temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller. Bu yüzden her yıl yüzlerce kadın allerjik hastalıklara yakalanmaktadır. Temizlik malzemelerimiz son derece güvenilirdir. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.