Gaziosmanpaşa Temizlik; Gaziosmanpaşa ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni kentleşmeye başlayan ilçelerindendir. Bir zamanlar tarıma dayalı bu semt İstanbul’un taşrası olarak bilinirdi. Bugün ise İstanbul’da kentleşme bölgeleri içinde yer almaktadır. Tahmin edilemeyecek şekilde artan nüfusuyla birlikte binalarda artmıştır. Gaziosmanpaşa ilçesi yeni mimari konut ve siteleri ile ikametgah merkezi olmuştur. Yeşilpınar Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketleri.

Gaziosmanpaşa temizlik şirketleri; Işıltı Temizlik şirketi her gün Bayrampaşa merkez ofisinden Gaziosmanpaşa binalarına, ev ve ofislerine temizlik servisi göndermektedir. Gaziosmanpaşa ev hanımları ve çalışan bayanları için her yıl bir çok ofis temizlik halı yıkama, koltuk yıkama ve ev temizlik kampanyası düzenlenmektedir. Gaziosmanpaşa bölgesi ev hanımlarına eğitim verilerek şirketlerde sunum personeli ve temizlik personeli gibi işlere yerleştirilmektedir. Gaziosmanpaşa bölgesi çalışan kişi sayısı hızlıca arttığı gibi eğitim seviyesi de giderek hızla yükselmektedir.

Bir zamanlar Küçükköy’e bağlı bir mahalle olan Gaziosmanpaşa ilçesidir. Gaziosmanpaşa Belediye’sinin de katkılarıyla, genişleyen bulvar ve caddeleri, kültür ve spor salonlarıyla, koskoca bir ilçe haline gelmiştir. Bugün Eyüp, Küçükköy, Alibeyköy, Rami, Yeşilpınar, Sultangazi, Beşyüzevler gibi semt ve mahallelerden akın akın alışverişe gelen kişiler ile doludur.
gaziosmanpasa-temizlik-sirketimiz

Gaziosmanpaşa hastane temizliği; bu bölgede hastanelerin fazla olması da dışarıdan gelen kişi sayısını tetiklemektedir. Bugün İstanbul’un bazı büyük hastaneleri burada yer almakta ve uzman doktor ve yetişmiş personel sayısı her gün artmaktadır. Işıltı Temizlik, Gaziosmanpaşa Şafak Hastanesi gibi bazı hastane temizlik ve tıp merkezlerinin, polikliniklerinin temizliğini ve cila işlerini yapmaktadır.
Gaziosmanpaşa dershaneler merkezi; İstanbul’da adı geçen hemen hemen tüm dershanelerin Gaziosmanpaşa şubesi vardır. Çünkü Gaziosmanpaşa Türkiye’nin en kalabalık ilçelerindendir.. Işıltı Gaziosmanpaşa Temizlik şirketi, dershane temizliği konusunda da öncü şirket görevini icra ederken Gaziosmanpaşa kalabalık trafiğinde dahi dış cephe temizlik işini başarıyla yapmaktadır.

Gaziosmanpaşa cami temizliği; Ayrıca Gaziosmanpaşa ve civarındaki camilerin bir çoğu Işıltı Temizlik Firması tarafından temizlenmektedir.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi