Ev Temizliği ile İlgili Hizmet Detayları

Ev Temizliği ile İlgili Hizmet Detayları: Günümüz kadınları; yoğun iş temposuyla beraber, anneliğin zorluklarıyla mücadele ederken, aynı zamanda ev işlerini yürütmeye çalışmaktadırlar. Her sabah güne kahvaltı öğünleri hazırlamak ile başlayan annelerin, kendilerine ayıracak çokta vakitleri kalmamaktadır. Ev Temizliği ile İlgili Hizmet Detayları.

Özellikle İstanbul trafiğinde, çocukları okul servislerine yetiştirmek bile hayli zor bir iştir. Bu maraton süresince gün akışı içinde, ev temizliği ayrıntıları oldukça fazladır.

Ev Temizliği Detayları: Her gün, süpürme, silme ve toz alma şeklinde bir yığın art arda gelen işlemler listesi bulunmaktadır. Bundan dolayı bazı durumlarda, dışarıdan temizlik şirketi almakla fayda sağlanmaktadır. Kolay gibi görünen bir çok temizlik hizmeti, programlı bir şekilde yapılmadığında, bıkkınlığa ve gereksiz yorgunluğa yol açmaktadır. İstemsiz yapılan ev işlerinde de aynı durumlar görülmektedir. Aile bireyleri de ufak tefek işlerde annelere yardımcı olmalıdır.

Yorucu olan bazı ev temizlik işlerini şöyle sıralayabiliriz. Ütü yapmak, perde yıkamak ve asmak, yüksek dolapların tozlarının alınması, süpürge yapmak, zeminlerin yıkanması, fayans temizlikleri, duvar silimi, petek ve radyatörlerin tozlarının alınması, özellikle cam temizliği gibi ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra çamaşır ve bulaşık yıkamak gibi sayısız işler de yer almaktadır.

Kullanılan makineler; buhar makinesi, halıfleks yıkama ve koltuk yıkama makinesi, zemin paspas aparatı, güçlü çeken bir elektrik süpürgesi.

Bundan sonraki yazımızda, sizlere, bu makinelerin kullanımı ve temizlik şirketleri konusunda bilgi vereceğiz. Böylece işler biraz daha kolaylaşacaktır. Ev Temizlik Şirketi olarak hayatınızda kolaylıklar sunmanın gururunu yaşıyoruz.

https://isiltitemizlik.com.tr/

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi