Beşiktaş Temizlik Şirketleri;

Beşiktaş ilçesi, İstanbul’un en gözde mekanlarından olup temizlik şirketimizin uzun yıllar hizmet verdiği bir bölgedir. Bölge Zorlu Center’dan Balta Limanı’na, Akaretler’den Lütfi Kırdar’a kadar uzamakta olup Dolmabahçe Sarayı’nı, Conrad Otel’i, Yıldız Teknik Üniversite’sini, Boğaziçi Üniversitesi’ni, Yıldız Parkı’nı, hatta Ulus ve Etiler semtini içine almaktadır.

Beşiktaş, İstanbul geneli çalışan uluslararası şirket ve  fabrikaların genel merkez büroları ile doludur. Bu nedenle bu merkez bürolarında temizlik hizmet alımı önemlidir. Hatta yanı sıra güvenlik ve bazı kriterler hizmet alıcı tarafından esas tutulur.

Beşiktaş ofis temizlikleri;  parttime, fulltime, hafta sonu temizlik personeli yerleştirme işleri, şirketlerin halıfleks yıkama hizmeti, dezenfektasyon, camcı personel, çay ve servis personeli yerleştirme hizmetleri gibi sayısız temizlik işleri yapılır. Bölgede eski bir temizlik firması oluşumuzdan dır ki Preveze Han, Maya Rezidences, Etihad Aırways Psjc, Doruk Net iletişim gibi bir yığın referansımız vardır.

Milli saraylarımızdan, Dolmabahçe Sarayı Hareket Köşkü, avizelerinden, halısına, koltuklarına, tüm dokularıyla Işıltı Temizlik Şirketi tarafından temizlenmektedir. Beşiktaş cam temizliği ve dış cephe temizlik hizmeti için her daim camcı personellerimiz iş başındadır.

Beşiktaş ev temizlik hizmetleri, Beşiktaş temizlik şirketimiz ev temizliği hizmetini şu sitelerde vermektedir. Panorama Sitesi, Kibele Sitesi, Uçaksavar Sitesi, Gazeteciler Sitesi, Yuva Sitesi, Petrol Sitesi,

Beşiktaş Villa Temizliği;  Süzer villaları

Tüm bu işleri yaparak adeta Beşiktaş semti ile özdeşleşmiş olan Işıltı Beşiktaş Temizlik Şirketleri, daha uzun yıllar Beşiktaş halkına hizmet vermeyi amaçlamıştır.

author avatar
Ayşe Yıldız Yuksel Yönetim
Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi Işıltı Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi