Bakırköy Temizlik

Bakırköy Temizlik ŞirketleriBakırköy ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde ilçelerindendir. Bölgede bulunan alışveriş merkezleri, CNR fuar merkezi, Zuhurat Baba Türbesi, İstanbul Hava Müzesi, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, İş merkezi ve ofislerin yoğunluğu dolayısı ile son yıllarda Bakırköy trafiği iyice kalabalıklaşmıştır. Özellikle Bakırköy’ün simgesi olan Özgürlük Meydanı devamlı hareketlidir ve çoğu zaman kalabalıktır.

Bakırköy Temizlik Firması; Bakırköy’ün yoğunluğunun en büyük nedeni bir çok kişinin alış veriş için buraya gelmesidir. İstanbul Caddesi üzerindeki dükkan ve mağazalardan tutun, Bakırköy yer altı çarşısındaki bir sürü ayakkabıcı, iç ve dış giyim, kozmetik, abiyeler, gelinlikçiler, kuyumcular, beyaz eşyacılar, mobilyacılar, kumaşçılar, çantacılar devamında aynılarının biraz ucuz ve hesaplısı için Bakırköy pazarına uğramak. Balıkçılar sokağında balık yemek, arkasından biraz sahilde yürüyüş yapmak, gümüşcüleri gezmek, el sanatları atölyelerini dolaşmak ayrı bir haz verir insana.

Ataköy Temizlik; Ataköy 1.kısım, Ataköy 2,5,6. Kısım, Ataköy 7,8,9,10. Kısım mahallelerinde buraya bağlı oluşu ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır.

Eskiden daha küçük mütevazi evlerin bulunduğu bu bölgede bugün sayısız konut, site vardır. Işıltı Temizlik Şirketi, Bakırköy bölgesine çok emek vermiş bir temizlik firmasıdır. Bölgeye erişim malzeme ve personel sevkiyatı Bayrampaşa merkez ofis ve depolardan yapılmaktadır.

bakirkoy-temizlik-sirketimizBakırköy Acıbadem Hastane’si, Bakırköy Akıl Hastane’si, Bakırköy Devlet Hastane’si, Çamlık Hastane’si gibi büyük hastanelerin, her tür uzman doktor ve mütehassısların, medikalcilerin merkezidir aynı zamanda.  E-5’e ve metrobüs, metro yollarına yakınlığı bölgeye hızlı ulaşımı sağlamakta olduğundan buradaki hastanelere erişim kişiler için çok kolay olmaktadır.  Işıltı Temizlik Şirketi, tüm bu hastanelere temizlik personeli istihdamını sağlamaktadır.

Dershanelerin çokluğu ve okulların yakınlığı ile bu semtte her yıl kiralık dairelere başvurulmaktadır. Işıltı Temizlik Bakırköy ev temizliklerinin yanı sıra Bakırköy koltuk yıkama, Bakırköy ofis temizlik, Zeytinburnu ev temizlik, Zeytinburnu ofis temizlik, Zeytinburnu cam temizlik, Ataköy ev temizlik hizmetlerini de yürütmektedir.

Işıltı Temizlik Şirketi, Bakırköy Kadın Sığınma Evi‘nden bir çok kadına tüm hijyen eğitimlerini vererek iş olanağı sağlamış ve topluma kazandırmıştır.

Bakırköy ilçesi, genci ile yaşlısı ile her kesimden insanın burayı sevmesine sebep olmuştur. Işıltı Bakırköy Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Halı Yıkama, Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Güzellik Merkezi, Kuaför, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yalı Ataköy konut projesi temizliğimiz hala devam etmektedir.

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler, Ataköy Konakları, Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Şenlikköy, Atatürk Havaalanı, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Sakızağacı, Zeytinlik, Zuhuratbaba ve tüm mahalleleri.

Bakırköy temizlik; konutlarda camların içli dışlı silinmesi, daire pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan tozunun alınması, duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfaktaki her kısmın dış yüzeylerinin ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi (önceden görüşülmek sureti ile), davlumbaz temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc’lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Bakırköy ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Işıltı Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve taleplerinize  her daim açık olduğumuzu belirtirken temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bakırköy Ofis Temizliği; Temizlik Firmaları İstanbul’da birçok şirketin yönetim merkezine Bakırköy ev sahipliği yapmaktadır. Bakırköy Adliyesi gibi siyasi ve kamu kurumlarının Bakırköy’de bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Işıltı Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz parttime temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Bakırköy ofislerine haftanın her günü 24 saat personel gönderilmektedir.

Bakırköy Dış Cephe Cam Silimi; Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz ile ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dıştan cam silimi hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği  için Işıltı Bakırköy Temizlik Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Bakırköy Merdiven Temizliği; İsteğe göre haftanın belirli günlerinde ya da daimi personel yerleştirerek Bakırköy’deki bina ve sitelere, merdiven temizlik hizmeti sunuyoruz. Merdiven silimi profesyonel eller tarafından yapılmaktadır.

Bakırköy İş Hanı Temizliği; Bakırköy Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile profesyonel iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Bakırköy İş Merkezi Temizliği; Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki merdivenlerin ve tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Bakırköy Site Temizliği; Site yönetimlerinde önemli bir iş olan hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Bakırköy Okul Temizliği; Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Bakırköy Otel Temizliği; İstanbul’da konumu nedeniyle otel sayısı her geçen gün artan Bakırköy’de, otellerin tüm temizlik işlerini yürütmekteyiz. Otel zeminleri cilalama, otel halıflekslerini yıkama, koltuk silimi, cam silimi gibi hizmetlerin yanı sıra kullandığımız özel yöntemlerle otel odalarında hijyen sağlıyoruz.

Bakırköy Öğrenci Yurdu Temizliği; İstanbul’da en fazla yurda sahip ilçelerdendir. Temiz odaları ve diğer tüm kısımları ile hijyenik ortam oluşturulan öğrenci yurtları her zaman öğrenciler tarafından daha fazla talep görmekte olduğundan ebeveynlerin içi de rahat etmektedir.

Bakırköy Zemin Temizliği; Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile tüm kirli alanları temizlemekteyiz.

Bakırköy Restoran Temizliği; Restoranların tadilat sonu temizliği kadar işleyiş sırasındaki temizliği ve bakımı, buharlı çelik dolap ve davlıumbaz temizliği vs. temizlik hizmetleri

Bakırköy Halıfleks Temizliği; Bakırköy ev ve ofislerin, Bakırköy otellerinin koltuk temizlikleri, modern makine ve dezenfektanlı kimyasallarımız ile yapılır. Koltuğun içine gömülmüş kir ve lekeler özel teknikler ile yok edilir.

Bakırköy Koltuk Temizliği; Bakırköy ev ve ofislerin, Bakırköy otellerinin halıflex temizlikleri, modern makine ve dezenfektanlı kimyasallarımız ile yapılır.

Alo Online Bakırköy Temizlik, Tüm temizlik işlemlerinizi, temizlik online ödeme sayfamızdan, cüzdanınıza elinizi atmadan yaptırabilirsiniz.

(İstanbul Temizlik Hizmetleri için) Işıltı Temizlik Şirketi iletişime geçmek için https://isiltitemizlik.com.tr/iletisim/

Franchise talebi için https://isiltitemizlik.com.tr/bayilik/

Bakırköy temizlik firması  ;  Avcılar, Aksaray, Kocamustafapaşa, Beşyol, Florya, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Şenlikköy, Büyükçekmece, Eminönü, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Alibeyköy, Bahçelievler, Bağcılar, Güngören, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Sultanahmet, Şişli, Sultangazi, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, İkitelli, Küçükçekmece, Başakşehir semtlerine her gün servis vardır.

Etiketler: Bakırköy Temizlik, İstanbul Bakırköy temizlik şirketleri, Bakırköy Daire Temizlik Şirketi, Bakırköy Konut Temizliği, Bakırköy temizlik şirketleri, Bakırköy temizlik firmaları, Bakırköy temizlik şirketi, Bakırköy temizlik firması, temizlik şirketleri Bakırköy, temizlik firmaları Bakırköy, temizlik firması Bakırköy, temizlik şirketi Bakırköy, Bakırköy ev temizliği, Bakırköy ofis temizliği, Bakırköy inşaat temizliği, Bakırköy merdiven temizliği, Bakırköy dış cephe temizliği, Bakırköy fabrika temizliği, Bakırköy site temizliği, Bakırköy villa temizliği, bakırköy mağaza temizliği